Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Lambada - Klepacze 7-2

• autor: widget, 2011-06-02 17:40

Lambada Choroszcz pokonała Klepacze w meczu 5 kolejki Ligi Gminnej. Lambada przeważała przez cały mecz, Klepacze nie mialy praktycznie nic do powiedzenia. Na przerwę Lambadowcy schodzili prowadząc 4-0 po dwóch bramkach Macieja Komły, Cezarego Półkośnika i Mateusza Jaworowskiego. Druga polowa miała taki sam obraz, to Lambada prowadziła grę i strzeliła kolejne dwie bramki autorstwa Kamila Grzymkowskiego i Mateusza Jaworowskiego. Przy stanie 6-0, na 15 minut przed końcem spotkania nastąpiła zmiana bramkarza, Bartłomiej Muczyński z braku "roboty" chciał się trochę zmęczyć, więc został przesunięty do ataku, i w jednej z akcji zachował się niczym rasowy napastnik zdobywając ostatnią bramkę dla Lambady. Karol Kopiczko zajął miejsce między słupkami i przy stracie drugiej bramki się nie popisał - w swoim stylu dostał niezłego "kolnierza" ;] Przy bramce samobójczej Marka Kłoska nie miał jednak nic do powiedzenia. Wynik cieszy chociaż mógł być bardziej okazały, ale nie ma co narzekać. Dzięki temu zwycięstwu Lambada umocnila się na 4 miejscu w tabeli i do prowadzącego Rajkomu traci 3 pkt.

Skład: B. Muczyński (K. Kopiczko) - K. Kopiczko, M. Kamieński, M. Kłosek, M. Skwarko, R. Zachowicz, P. Zahorenko, K. Grzymkowski, D. Siegień, S. Wasiluk, C. Półkośnik, K. Półkośnik, D. Garbowski, M. Jaworowski, P. Buła, M. Komła

Zapowiedź meczu

Czas na 5 serię spotkań ligi gminnej - Lambada podejmie zespół Klepacz. Z Klepaczami Lambada spotkała się w swoim pierwszym oficjalnym meczu, w 2008 roku tuż po powstaniu drużyny zagraliśmy w Pucharze Ligi zastępując wycofane Barszczewo. Zespół Klepacz wygrał oba mecze i pewnie awansował do kolejnej rundy Pucharu Ligi, ostatecznie zajmując w nim 2 miejsce. Kolejnym pojedynkiem, w tym samym roku był mecz w ramach obchodów 20-lecia LZS, tutaj też gładko wygrały Klepacze. W sezonie 2009 dwa razy zagraliśmy w lidze. W pierwszym meczu po raz kolejny górą były Klepacze, jednak w rewanżu - meczu kończącym sezon wreszcie udało się wygrać. W poprzednim sezonie zespół Klepacz nie brał udziału w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy na Stadion w Choroszczy!

Historia meczów z Klepaczami

SEZON 2008

Puchar Ligi

Klepacze - Lambada 8-2
Lambada - Klepacze 3-4
/statystyka strzelców nie prowadzona/

Turniej z Okazji 20-lecia LZS

Lambada - Klepacze 0-3
/statystyka strzelców nie prowadzona/

Lambada - Klepacze 2-4
K. Wasiluk, W. Jastrzębski

Klepacze - Lambada 3-4
K. Wasiluk -2, M. Jaworowski

Strzelcy w meczach z Klepaczami:

3 - K. Wasiluk
1 - M. Jaworowski
1 - W. Jastrzębski

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz