28 urodziny obchodzi Robert Chłud

35 urodziny obchodzi Wojciech Jastrzębski

Sparingowa wygrana z Radarem

• autor: roan, 2011-05-18 22:40

Lambada pokonała w meczu sparingowym Radar Krynice 7-4. Bramki zdobyli Mateusz Jaworowski -3, Krzysztof Szturgiewicz -2, Piot Zagórski i Sławomir Wasiluk. Na mecz, który miał być dobrym przetarciem przed kolejnym meczem ligowym Lambada wybrała się w dość mocno przerzedzonym składzie - brakowało kilku podstawowych zawodników. Spotkanie z animuszem rozpoczęła Lambada lepiej prezentując się na połówce rywala, konstruując coraz śmielsze ataki czego efektem były szybko strzelone dwa gole.  Mimo przejęcia kontroli nad rywalem Lambadowcy nie zwalniali tempa dorzucając jeszcze dwa trafienia. Okazji do zdobycia bramek w pierwszej połowie  nie brakowało,  jednak z biegiem czasu nasz zespół próbował rozgrywać piłkę i konstruować ciekawe akcje ofensywne, gospodarze  ograniczali się jedynie do kliku kontraataków.

W dobrych humorach można było schodzić na przerwę. Druga połowa to jednak nie tam sam styl co zaprezentowany w pierwszych 45 minutach. Sporo błędów i chaosu wdarło się w nasze poczynania czego skutkiem były  trzy stracone bramki po błędach całego zespołu. Gospodarze poczuli się coraz pewniej i to oni zaczęli dyktować warunki na boisku. Końcówka spotkania nieco jednak się wyrównała i udało się nam uzyskać kolejne trafienia.  Niemniej gra zaprezentowana w drugiej części meczu pozostawiła wiele do życzenia. Miejmy jednak nadzieje że w niedzielne popołudnie popełnione dziś błędy nie będą miały miejsca w meczu z Łyskami.

dzisiaj: 270, wczoraj: 1937

Lambada - Izbiszcze - 23.05.2010 /mecz ligowy/