30

05-2019

Porażka z LZS Choroszcz

• autor: widget, 2011-04-07 08:29

Lambada przegrała ostatni sparing przed Turniejem Otwarcia Sezonu. W wietrzne popołudnie lepsza okazała się drużyna LZS'u Choroszcz wygrywając 8-5. Mecz bardzo dobrze rozpoczął LZS który dosyć szybko objął prowadzenie, podwyższając wynik na 3-0. Na przerwę dzięki kontaktowej bramce strzelonej przez Krzysztofa Wasiluka Lambada schodziła przegrywając 1-3. W drugiej połowie udało się  doprowadzić do wyrównania jednak LZS ponownie odskoczył i prowadził do końca spotkania. Po przerwie 3 bramki strzelił Maciej Komła i jedną Sławomir Wasiluk. Do porażki i straty tak wielu bramek przyczyniły się indywidualne błędy w obronie i odkrycie się w drugiej połowie przechodząc do gry trójką obrońców. Małym usprawiedliwieniem był brak kilku podstawowych zawodników i krótka ławka rezerwowych (tylko 3 zawodników) - jednak trzeba radzić sobie nawet w takich sytuacjach. Ostatnio tyle bramek Lambada straciła także w meczu przeciwko LZS'owi, w meczu sparingowym przed poprzednim sezonem. Miejmy nadzieję, że ta porażka podziałał mobilizująco gdyż już za tydzień Turniej Otwarcia Sezonu.

Skład: B. Muczyński - W. Popławski, M. Skwarko, R. Zachowicz, M. Kłosek, M. Kamieński - D. Siegień, S. Wasiluk, K. Półkośnik, C. Półkośnik, D. Grabowski - K. Wasiluk, P. Buła, M. Komła