25

04-2024

Lambada w finale Pucharu Ligi !!!

• autor: widget, 2010-11-07 14:29

Lambada Choroszcz w rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Ligi pokonała drużynę Złotorii 4-1. To zwycięstwo po remisie 3-3 w pierwszym meczu dało Lambadzie awans do finału Pucharu Ligi, który zostanie rozegrany za tydzień. Mecz nie rozpoczął się zbyt dobrze, Złotoria bardzo szybko strzeliła bramkę, jednak przed przerwą wyrównał Krzysztof Wasiluk. Taki wynik premiował awansem zespół z Choroszczy. Po przerwie dwie bramki strzelił niezawodny Cezary Półkośnik i jedną dołożył Tomasz Grynasz. MAMY FINAŁ!

Przeciwnikem w meczu finałowym będzie zwycięzca pary Izbiszcze-Zaczerlany. Bliżej awansu jest drużyna Izbiszcz, która w pierwszym meczu wygrała z Zaczerlanami 4-1. Rewanż w czwartek i wtedy będzie wszystko jasne.