23

01-2019

Remis w 1/2 finału Pucharu Ligi

• autor: widget, 2010-10-31 16:22

Lambada Choroszcz zremisowała w wyjazdowym spotkaniu ze Złotorią 3-3 w meczu 1/2 finału Pucharu Ligi. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla Lambadowców - to Złotoria pierwsza strzeliła bramkę i podwyższyła na 2-0.Kontaktową bramkę zdobył Slawomir Wasiluk, jednak przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry Złotoria podwyższyla prowadzenie na 3-1. Po przerwie to jednak Lambada wzięła się do roboty strzelając dwie bramki, których autorami byli Kamil Grzymkowski i Daniel Siegień. Dosyć kuriozalny był gol Kamila Grzymkowskiego, który strzelił za kolnierz zza połowy boiska. Wynik móglby być lepszy jednak na drodze do bramek dwa razy stanęła poprzeczka i dwa razy słupek. Po jednej ze strzelonych bramek zawodnicy Lambady zrobili popularną "kolyskę" gdyż Cezary Półkośnik został niedawdno tatą - Czarek gratulujemy córeczki :) Remis daje nadzieje na awans do finału - rewanżowe spotkanie już za tydzień w Choroszczy.