25

01-2019

Izbiszcze 4 - 1 Lambada

• autor: widget, 2010-08-29 16:37

Marzenia o mistrzostwie trzeba odłożyć na później. Lambada uległa liderowi, drużynie z Izbiszcz 1-4. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, były sytuacje z obu stron, w tym dwie poprzeczki drużyny z Izbiszcz, a także słupek i poprzeczka Lambady. Nikomu jednak nie udało się strzelić bramki i połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Drugą połowę zdecydowanie lepiej zaczęły Izbiszcze, szybko strzelili bramkę z rzutu wolnego, następnie kolejną i wynik był już nieciekawy. Przewaga Izbiszcz w drugiej połowie meczu nie podlegała dyskusji. Kontaktową bramkę z rzutu karnego strzelił Paweł Buła i to wszystko na co było stać Lambadę. Izbiszcze wbiły jeszcze dwie bramki i było już po meczu. Pod koniec jeszcze Izbiszcze uratował słupek i sędzia zakończył spotkanie. Teraz trzeba skupić się na obronie 2 miejsca.