Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Lambada poszukuje sponsora

• autor: widget, 2010-04-05 18:56

Jako, że powoli zbliża się kolejny – drugi sezon w wykonaniu Lambady drużyna poszukuje sponsora, który zechciałby wspomóc finansowo drużynę. Ponawiamy więc apel sprzed roku, który niestety nie przyniósł rezultatu.  Przypomnijmy, że drużynę stanowią w zdecydowanej większości osoby uczące się w szkołach ponad gimnazjalnych czy też studiujące. Średnia wieku drużyny w nadchodzącym sezonie będzie wynosiła ok. 20,5 lat – z pewnością będzie najniższa spośród wszystkich ligowców. Do tej pory wszystkie wydatki były ponoszone z własnej kieszeni zawodników. W poprzednim roku udało się skompletować we własnym zakresie całe stroje, tak więc główne wydatki zostały już poniesione. Jako jedyna drużyna z regionu posiadamy też własne szaliki piłkarskie, a także stronę internetową, która cieszy się coraz to większą popularnością.

Osoby, firmy – którym nie obcy jest rozwój młodzieży, wypełnienie jej wolnego czasu graniem w piłkę - które są chętne wspomóc finansowo drużynę prosimy o kontakt mailowy: lambada.choroszcz@futbolowo.pl lub kom: 600514554 (Wojciech Jastrzębski).

Jeśli sponsorem chciałby zostać sklep/firma oferujemy przekazanie zdobytych trofeów do gabloty, którą można by było umieścić w sklepie/siedzibie firmy. Byłoby to z pewnością coś ciekawego.

Przypomnijmy:

Lambada Choroszcz jest drużyną na co dzień występującą w piłkarskich rozgrywkach ligi gminnej. W debiutanckim sezonie zajęła w lidze 8 miejsce. W okresie zimowym drużyna uczestniczyła w turniejach halowych organizowanych w Choroszczy – odnosząc znaczne sukcesy. Oprócz rozgrywek halowych w Choroszczy Lambada reprezentowała nasze miasto w lidze halowej w Łapach (listopad 2009 – marzec 2010) – zajmując 3 i 4 miejsce. Drużyna wystąpiła także na turnieju halowym na białostockiej hali włókniarza. Latem Lambada wzięła udział na cyklu turniejów Beach Soccera rozgrywanych na plaży miejskiej w Dojlidach, zajmując w jednym z nich 3 miejsce. Odnotowaliśmy także występ na turnieju piłkarskim w Olsztynie.

Drużyna, która istnieje prawie dwa lata ma już sporo sukcesów:

- II miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Choroszczy 2008
- I miejsce w III Zimowym Turnieju Futsalu o Puchar Burmistrza Choroszczy 2009
- I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Ligi Gminnej 2009
- III miejsce w III Turnieju Letniej Grand Prix MOSiR Beach Soccer 2009
- VIII Miejsce w rozgrywkach Ligi Gminnej 2009
- II i III miejsce w IV Zimowym Turnieju Futsalu o Puchar Burmistrza Choroszczy 2010
- III i IV miejsce w Lidze Halowej w Łapach
- II miejsce w Halowym Turnieju Futsalu Drużyn Ligi Gminnej 2010

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz