Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

 

 

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

01

04-2020

środa

02

04-2020

czwartek

30 urodziny obchodzi Rafał Zachowicz

03

04-2020

piątek

04

04-2020

sobota

05

04-2020

niedziela

06

04-2020

pon.

07

04-2020

wtorek

28 urodziny obchodzi Robert Chłud

INNE STRONY

Aktualności

Turniej halowy LZS za nami

  • autor: tede, 2020-03-09 18:18

 

W dniu wczorajszym rozegraliśmy drugą rundę halowego turnieju LZS.  Podobnie jak przed tygodniem zagraliśmy systemem „każdy z każdym”  mając nadzieje na poprawienie naszej sytuacji w tabeli. Do drugiej rundy przystępowaliśmy z niewielkim dorobkiem w postaci 3 pkt zamykając turniejową tabelę.

Meczu z Klepaczami nie przegraliśmy tak wysoko jak przed tygodniem. Tym razem postawiliśmy się rywalom stwarzając dużo dobrych sytuacji pod bramkowych, jednak dobrze dysponowany tego dnia bramkarz rywali pozwolił się tylko raz pokonać (gol. Damiana Garbowskiego) . Zespół z Klepacz  miał również swoje okazje skutecznie wykorzystał dwie co pozwoliło osiągnąć korzystny rezultat. Końcowy wynik 1-2  stał się faktem. Mecz z Izbiszczami był okazją do rehabilitacji  za poniesioną pierwszą porażkę tego dnia. Zaczęliśmy z dużym animuszem, nie przestraszyliśmy się rywala dzielnie stawiając im czoła. Udało się wyjść na prowadzenie 2-1 po bramkach strzelonych przez  Cezarego Półkośnika oraz D.Garbowskiego. Zespół z Izbiszcz coraz mocniej naciskał naszą drużynę i przełożyło się to na odrobienie strat oraz wypracowanie  odpowiedniej przewagi, która przerodziła się w naszą drugą porażkę. Końcowy wynik 2:5.

Granica porażek została wyczerpana i chcąc myśleć o poprawieniu swojej sytuacji w tabeli musieliśmy zdobyć jakieś punkty. Mecz z Zaczerlanami był dobrą okazją do przełamania się. Nic takiego jednak nie miało miejsca, kolejny mecz walki - dużo sytuacji podbramkowych nie przekładało się na korzystny rezultat. Rywal skutecznie wykorzystał swoje szanse oraz nasze błędy. Cztery razy  pokonał naszego bramkarza, my zdołaliśmy odpowiedzieć dwoma trafieniami:  Adama Łodzińskiego oraz D.Garbowskiego.

Do meczu z LZS przystępowaliśmy z nadzieją. że chociaż w derbach uda się coś ugrać tak jak przed tygodniem. Tym razem musieliśmy uznać wyższość naszego lokalnego rywala, który okazał się lepszy o jedną bramkę. Dwa gole strzelone przez "Białego" oraz jedna "Mumina" były niewielkim pocieszeniem. Turniej podobnie jak przed rokiem skończyliśmy na ostatni miejscu w tabeli. Turniej wygrała drużyna Izbiszcz - gratulujemy! 

Wszystkim którzy zechcieli zagrać w obydwu rundach dziękujemy za Wasz wkład i zaangażowanie wniesione na parkiecie.

Skład: A. Abed (2/0), R. Zachowicz (4/0), M. Kamieński (4/0), P. Zahorenko (3/0), D. Siegień (4/0), M. Grzybko (3/0), C. Półkośnik (4/1), D. Garbowski (4/4), A. Łodziński (4/2), T. Bajer (1/0)

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [0]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lambada na FB

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1019, wczoraj: 1464
ogółem: 1 733 720

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Mistrzostwa Polski HT Olsztyn - 29.08.2009
Ładowanie...