03

03-2020

II runda Pucharu Polski nie dla nas

• autor: widget, 2019-08-18 18:47

Dzisiejszy mecz I rundy Pucharu Polski miał dwie odsłony. W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobre zawody, prowadziliśmy 2-0 po bramkach Sebastiana Waszczuka (2 min) i Damiana Brulińskiego (15 min) ale w drugiej połowie niestety oddaliśmy inicjatywę dla rywali, którzy w 63 minucie strzelili na 2-1, wyrównali w 78 minucie, a zwycięską bramkę w kontrowersyjnych okolicznościach w 79 minucie. Sędzia liniowy sygnalizował przy tej bramce spalonego, jednak interpretacja sędziego głównego była odmienna. Mieliśmy jeszcze szansę na doprowadzenie do remisu w ostatniej akcji meczu, jednak główka Damiana minęła światło bramki. Tak więc po raz trzeci na osiem startów odpadamy w I rundzie. Za tydzień wracamy do rozgrywek ligowych i zagramy z Izbiszczami.

Skład: M. Samojłowicz - P. Skomin (ż.k.) ('60 M. Kamieński), M. Gałczyk, J. Skwarko (k) ('72 P. Sobolewski), T. Grynasz ('80 M. Kruszyński) - D. Kłosek ('70 P. Suwała), C. Półkośnik, M. Wasilewski (1 as.) ('80 P. Buła), W. Biernacki - D. Bruliński (1 br), S. Waszczuk (1 br.)