21

12-2019

Derby są nasze! W KOŃCU!

• autor: widget, 2019-07-15 09:00

W niedzielny wieczór rozegraliśmy rewanżowy mecz ligowy z LZS Choroszcz. W pierwszym czerwcowym spotkaniu zremisowaliśmy 1-1 przerywając passę porażek, wczoraj wygraliśmy 3-1 przerywając passę meczów bez zwycięstwa! Przez całe spotkanie mieliśmy przewagę, ale 1 połowa była bezbramkowa. Po zmianie stron bardzo szybko objęliśmy prowadzenie w 49 minucie po bramce Damiana Garbowskiego, który właśnie dojechał na 2 część meczu. Jednobramkowe prowadzenie utrzymywaliśmy do 70 minuty, wtedy drugą bramkę strzelił Dawid Kłosek ale też po chwili otrzymał czerwoną kartkę, podobnie jak zawodnik rywali i obie drużyny ostatnie 20 minut grały w dziesiątkę. 2 minuty po tej bramce zdobyliśmy kolejną - swojego drugiego gola zdobył "Mumin", a drugą piękną asystą popisał się Mariusz Gałczyk, który pierwszą część gry zagrał w obronie, a drugą połówkę rozpoczął w ataku. W 79 minucie LZS zdobył jak się ostatecznie okazało jedyną  bramkę, do końca meczu nic się już więcej nie wydarzyło i wygraliśmy 3-1! W końcu! Po meczu mogliśmy żartobliwie zaśpiewać "Powiedz Jacek.." fajnie, że mimo niepotrzebnych czerwonych kartek spotkanie przebiegło w stosunkowo miłej atmosferze. Mamy także nadzieję, że to zwycięstwo będzie pozytywnym impulsem i że jeszcze w tym sezonie powalczymy o podium.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kruszyński, R. Zachowicz (k), D. Kopczewski, M. Gałczyk (2 as.), P. Skomin - D. Kłosek (1 br.) (cz.k.), W. Pańczak, C. Półkośnik, M. Wasilewski (1 as.), P. Sobolewski, W. Biernacki (ż.k.), D. Garbowski (2 br.) - A. Domaradzki, D. Bruliński, S. Waszczuk