25

04-2024

3 punkty z Promilem

• autor: widget, 2019-06-16 18:35

Dzisiaj rozegraliśmy mecz 6 kolejki z Promilem Barszczewo. Prowadzenie objęliśmy w 16 minucie, rywale do remisu doprowadzili w 24 minucie, ale jeszcze schodząc na przerwę wygrywaliśmy 3-1. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, ostatecznie wygraliśmy 7-2 choć mogliśmy zdecydowanie wyżej, a dla Promila była to najniższa porażka w sezonie. Bramki dzisiaj zdobyli: Mariusz Daniluk (2), Sławomir Wasiluk (2) i po jednej: Adrian Lewkowicz, Mateusz Garbowski i Dawid Kłosek. Z ciekawostek: do gry dzisiaj powrócił Marek Kłosek, który ostatnio zagrał 28 sierpnia 2011 ze Złotorią gdzie doznał kontuzji kolana - dzisiaj awaryjnie stanął między słupkami, a także w meczu z Promilem zadebiutował w naszych barwach najmłodszy w drużynie Krystian Jarocki. Teraz we czwartek rozegramy ostatni mecz I rundy z Piorunem Pańki.

M. Kłosek - M. Skwarko (k), (ż.k.), P. Skomin, A. Lewkowicz (1 br, 1 as), W. Popławski, K. Chudziński - K. Myślwiiec, S. Wasiluk (2 br), C. Półkośnik, P. Suwała, M. Garbowski (1 br, ż.k.), K. Jarocki - P. Buła (1 as), D. Kłosek (1 br, 3 as), M. Daniluk (2 br)