26

04-2024

Przegrywamy z Izbiszczami

• autor: widget, 2019-06-13 07:10

Wczoraj wieczorem rozegraliśmy zaległy mecz ligowy z Izbiszczami. Spotkanie się zaczęło od bardzo mocnych ataków Izbiszcz - kilka bardzo dobrych akcji zmarnowali ale dopięli swego w 11 minucie i przegrywaliśmy 0-1. Potem Izbiszcze trochę odpuściły ale my nie za bardzo potrafiliśmy zagrozić ich bramce, a na przerwę schodziliśmy przegrywając 0-2 po stracie bramki w 44 minucie. Drugą połową zagraliśmy lepiej ale ją także przegraliśmy 0-2 (tracąc bramki w 65 i 85 min). Mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia bramki ale niestety nie udało się pokonać znakomicie dysponowanego bramkarza rywali. Nasz dotychczasowy bilans to 5 meczów i 4 punkty więc bardzo słabiutko - na szczęście może być tylko lepiej :)

Skład: M. Samojłowicz, K. Kopiczko - P. Skomin, J. Skwarko (k), D. Kopczewski, K. Chudziński - T. Grynasz, R. Lenczewski, C. Półkośnik, K. Grzymkowski, W. Biernacki, M. Garbowski - D. Garbowski, M. Daniluk, P. Buła