01

09-2019

Koniec dobrej passy

• autor: widget, 2019-05-26 14:34

Każda passa się kiedyś kończy, dzisiaj się skończyła nasza seria kolejnych 8 zwycięstw w ligowych meczach z Zaczerlanami. Przespaliśmy pierwszą połowę kiedy to straciliśmy bramki w 9 i 39 minucie. Po zmianie stron było troszkę lepiej ale mogliśmy przegrywać 0-2 po faulu naszego bramkarza w polu karnym - na szczęście Marcin Samojłowicz obronił "jedenastkę", którą sam sprokurował. Była to 52 minuta i ta sytuacja trochę rozruszała nasze poczynania. Niestety bramkarzy rywali także spisywał się znakomicie i dopiero w 78 minucie Piotrowi Zagórskiemu udało się umieścić piłkę w siatce. Zostało 11 minut ale nie udało się nam doprowadzić choćby do remisu.

Skład: M. Samojłowicz (ż.k.) - M. Kamieński, R. Zachowicz (k) (ż.k.), P. Zagórski (ż.k.), J. Siemieniuk, P. Skomin - A. Lewkowicz, K. Myśliwiec, S. Wasiluk, M. Wasilewski, J. Skwarko, D. Kłosek, M. Garbowski - A. Domaradzki (ż.k.), P. Buła, K. Chudziński