25

03-2024

Zwycięstwo na rozpoczęcie!

• autor: widget, 2019-05-12 13:17

Od zdobycia 3 punktów rozpoczęliśmy nowy sezon Ligi Gminnej. W dzisiejszym meczu z YellowCity wystąpiło 17 Lambadowców, którzy cały czas kontrolowali wynik spotkania. Prowadzenie objęliśmy w 16 minucie po samobójczym trafieniu rywali, następnie na 2-0 podwyższył wynik Damian Garbowski, który także zdobył bramkę przed samym końcem pierwszej części gry. W drugiej połowie nie udawało nam się wykorzystać dogodnych sytuacji, dopiero w 88 minucie "Mumin" ustalił wynik na 4-0 zdobywając tym samym "hattricka". Bardzo nas cieszy dobra frekwencja i komplet punktów, za tydzień jednak poprzeczka będzie zawieszona wyżej bowiem zagramy na wyjeździe z Izbiszczami.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kruszyński, W. Popławski, P. Skomin, R. Zachowicz (k) (ż.k.), M. Gałczyk, J. Skwarko - S. Wasiluk (2 as.), M. Garbowski, M. Wasilewski, C. Półkośnik, P. Suwała (1 as.), K. Chudziński, D. Kłosek - P. Buła (1 as.), A. Domaradzki, D. Garbowski (3 br.)