01-2019

24 urodziny obchodzi Damian Cimoch

Minimalnie słabsi, w półfinale z Izbiszczami

• autor: widget, 2018-11-07 10:11

Niestety podtrzymaliśmy passę porażek z LZS Choroszcz, wczoraj wieczorem w meczu grupowym Pucharu Ligi okazaliśmy się o jedną bramkę słabsi i ulegliśmy 2-3. Pierwszy kwadrans mieliśmy bardzo dobry, jednak w 15 minucie zrobiliśmy to co często nam się ostatnio przydarza, czyli sami oddaliśmy bramkę rywalowi po złym podaniu obrońcy do bramkarza. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 0-2 po bramce w 30 minucie - tutaj też mocno maczaliśmy przy niej palce. Po zmianie stron, już w 46 minucie Cezary Półkośnik w swoim stylu, po przechwycie mierzonym strzałem z około 30 metrów dał bramkę kontaktową, jednak minutę później LZS znów odskoczył na dwie bramki. Udało się jeszcze w 74 minucie zdobyć gola na 2-3 kiedy to Dawid Kłosek zagrał wzdłuż linii końcowej piłkę do Marcina Kruszyńskiego. Niestety nie udało się doprowadzić do remisu dającego nam 1 miejsce w grupie choć okazji do wyrównania trochę było. M.in. strzał Cezarego Półkośnika z 94 minuty z rzutu wolnego, który dosłownie o centymetry minął słupek bramki rywali, czy niepodyktowany ewidentny rzut karny z 10 minuty meczu po fauli na Kamilu Niewińskim. Podsumowując gra momentami była dobra, ale były też spore momenty przestoju i sporo nieporozumień. Niemniej zagramy w półfinale, w którym zmierzymy się z Izbiszczami - spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Choroszczy.

Skład: M. Samojłowicz - J. Siemieniuk, P. Skomin, R. Zachowicz (k), D. Kopczewski, M. Kruszyński (1 br.), T. Grynasz - D. Kłosek, R. Lenczewski, C. Półkośnik (1 br.), M. Wasilewski - K. Niewiński, M. Gałczyk, J. Skwarko