24

04-2024

Brązowy niedosyt

• autor: widget, 2018-10-15 10:36

Wczoraj rozegraliśmy ostatni mecz sezonu Piłkarskiej Ligi Gminnej i to był niestety nasz najsłabszy mecz w tym roku. Po raz pierwszy w tym sezonie ligowym nie zdobyliśmy ani jednej bramki i ulegliśmy LZS Choroszcz 0-3 tracąc bramki w 24, 76 i 94 minucie meczu. Na dobrą sprawę mieliśmy tylko 2 dogodne sytuacje do zdobycia bramki, których nie wykorzystaliśmy. Jedynym pozytywem jest powrót do gry po rocznej przerwie Jacka Skwarko! Ostatecznie więc zajęliśmy 3 miejsce: mistrzostwo zdobył LZS Choroszcz, a drugie miejsce zajęły Izbiszcze. Oczywiście gratulujemy rywalom bo to właśnie bezpośrednie pojedynki z tymi dwoma ekipami zadecydowały o naszym trzecim miejscu. Z 18 możliwych do zdobycia punktów wywalczyliśmy tylko 4, na szczęście w meczach z pozostałymi drużynami punktowaliśmy solidnie zdobywając 33 z 36 możliwych punktów. Zajęliśmy więc miejsce na podium po raz trzeci z rzędu (2 w 2016, 3 w 2017) ale pozostaje spory niedosyt, że właśnie w tych decydujących i najważniejszych meczach nie stawaliśmy na wysokości zadania. No cóż, trzeba walczyć dalej - przed nami jeszcze Puchar Ligi!

Skład: M. Samojłowicz - J. Siemieniuk, R. Zachowicz (k), P. Skomin, T. Grynasz - D. Brzostowski, P. Suwała, P. Sobolewski, C. Półkośnik, M. Kruszyński, K. Pyczot - D. Kłosek, J. Skwarko