23

12-2018

Wygrywamy z Izbiszczami i zapewniamy sobie podium!

• autor: widget, 2018-09-16 14:20

Dzisiaj rozegraliśmy trzeci mecz ligowy z Izbiszczami. Spotkanie rozpoczęło się pięknie, bo już w 1 minucie Cezary Półkośnik w swoim stylu posłał bombę z około 40 metrów i prowadziliśmy 1-0. W 38 minucie podwyższyliśmy prowadzenie po rzucie karnym. Faulowany był Damian Garbowski, a "jedenastkę" na gola zamienił Sławomir Wasiluk. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, tuż po zmianie stron potrzebowaliśmy ponownie tylko minuty aby zdobyć gola. Tym razem po zagraniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Tomasz Grynasz, a drugą asystą w tym meczu popisał się Marcin Kruszyński. Ale potem nie było zbyt różowo, straciliśmy dwie bramki: w 60 minucie po sytuacji sam na sam i w 65 minucie po rzucie karnym (zagranie ręką Rafał Zachowicza) i do końca meczu staraliśmy się nie stracić bramki, aby nie powtórzyła się sytuacja z Izbiszcz. Na szczęście ta sztuka się udała, dowieźliśmy wynik do końca i po raz pierwszy od 2015 roku, i po raz czwarty w historii wygraliśmy w lidze z Izbiszczami. Tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie także miejsce na podium, możemy jeszcze powalczyć o drugą pozycję ale tutaj musimy liczyć na straty punktów przez Izbiszcze w pozostałych meczach. Za tydzień gramy z Zaczerlanami, a następnie 14 października ostatni mecz ligowy z LZS Choroszcz.

Skład: K. Kopiczko - P. Skomin, R. Zachowicz (k), D. Kopczewski, T. Grynasz (1 br.), J. Siemieniuk, M. Skwarko - S. Wasiluk (1 br.), C. Półkośnik (1 br.), P. Suwała, R. Lenczewski (ż.k.), M. Kruszyński (2 as.), W. Biernacki - D. Garbowski (1 as.)