25

03-2024

Tragiczna końcówka i tylko remis

• autor: widget, 2018-08-15 16:28

Dzisiaj rozegraliśmy zaległy mecz ligowy z Izbiszczami. Spotkanie rozpoczęliśmy znakomicie bo już w 4 minucie Sebastian Waszczuk dał nam prowadzenia, potem w 14 minucie wyrównały Izbiszcze, a w 16 minucie miały rzut karny, po którym dalej był remis 1-1 gdyż strzał z "jedenastki" trafił w słupek. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, a po zmianie stron wynik się nie zmieniał do 66 minuty. Wtedy prowadzenia dał nam Sławomir Wasiluk, a minutę później na 3-1 podwyższył "Waszka". Do końca meczu pozostało 25 minut, czas biegł i wynik się nie zmieniał. W ostatnim czasie w ważnych meczach końcówki mamy tragiczne - tym razem scenariusz był taki sam. W 80 minucie Izbiszcze strzeliły na 3-2, a w 94 minucie, w ostatniej minucie doliczonego czasu gry padła bramka dająca remis. Cholernie szkoda tych dwóch bramek, straciliśmy je bardziej po własnych błędach niż koronkowych akcjach przeciwnika. Niestety taki jest urok piłki nożnej i trzeba być skoncentrowanym do samego końca.

Skład: M. Samojłowicz - R. Zachowicz (k), (ż.k.), A. Lewkowicz, P. Sobolewski, K. Grzymkowski, D. Kopczewski, D. Garbowski (1 as.) - S. Wasiluk (1 br.), C. Półkośnik (2 as.), R. Lenczewski, K. Pyczot, P. Suwała, W. Biernacki - S. Waszczuk (2 br. ż.k.), J. Garbowski