04

04-2024

Damiany dały nam siódme ligowe zwycięstwo!

• autor: widget, 2018-07-22 16:31

Na dzisiejszym meczu ligowym mieliśmy troszkę problemów kadrowych, jednak udało nam się wygrać! Rywale z Siekierek/Żółtek/Złotorii potwierdzili to co zapowiadaliśmy w przedmeczowym opisie i postawili ciężkie warunki. Bramkę na 1-0 Damian Garbowski zdobył w 24 minucie, a na kolejne bramki czekaliśmy aż do 77 i 90 minuty kiedy to strzelił Damian Cimoch i ponownie "Mumin". Sytuacja kadrowa sprawiła, że niektórzy zagrali na nowych dla siebie pozycjach i sprawdzili się w nowych rolach znakomicie! Przemysław Sobolewski zagrał 90 minut na środku obrony, a Marcin Kruszyński zagrał na skrzydle i został wybrany przez sędziów najlepszym zawodnikiem meczu! Brawo! Za tydzień w arcyważnym meczu zmierzymy się z LZS Choroszcz.

Skład: M. Samojłowicz, K. Kopiczko  - M. Kamieński (k), P. Sobolewski, P. Skomin, J. Siemieniuk - S. Wasiluk, R. Lenczewski (2 as, ż.k.), C. Półkośnik, M. Kruszyński, K. Chudziński - S. Waszczuk (1 as), D. Garbowski (2 br.), D. Cimoch (1 br.)