25

04-2024

Kolejne 3 punkty na koncie!

• autor: widget, 2018-06-03 19:08

W dzisiejsze popołudnie rozegraliśmy nasz 5 ligowy mecz w tym sezonie. Rywalem były Siekierki, które zamykają ligową tabelę. Spotkanie rozpoczęło się dla nas idealnie gdyż już w 3 minucie Krzysztof Wasiluk dał nam prowadzenie. Rywale jedynego jak się ostatecznie okazało gola zdobyli w 27 minucie strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego - remis utrzymywał się tylko 4 minuty gdy na 2-1 gola zdobył Dawid Kłosek po przepięknym dograniu "z krzyżaka" przez Damiana Garbowskiego. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa,a po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze trzy trafienia: dwa gole zdobył Jakub Garbowski, a jednego Krzysztof Wasiluk - jedną z asyst pozazdrościł "Muminowi" Piotr Wasiluk i także dograł decydującą piłkę "krzyżakiem".  Damian Garbowski w drugiej połowie dołożył jeszcze 2 asysty i mecz zakończył z asystowym "hattrickiem". Wynik mógłby być bardziej okazały, przeprowadziliśmy kilka fajnych akcji, które nie zakończyły się golem ale cieszymy się z tych 3 punktów, ogólnej dyspozycji zawodników, a już w kolejnym meczu zagramy z LZS Choroszcz więc poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko. Spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się w środku tygodnia po następnym weekendzie.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kruszyński, A. Lewkowicz, P. Zahorenko, D. Kopczewski, M. Skwarko (k), J. Siemieniuk - S. Wasiluk, R. Lenczewski, M. Wasilewski, K. Pyczot, C. Półkośnik, K. Chudziński, D. Garbowski  (3 as.) - K. Wasiluk (2 br.), P. Wasiluk (1 as.), J. Garbowski (2 br.), D. Kłosek (1 br.)