22

04-2024

3 punkty na trudnym terenie

• autor: widget, 2018-05-13 20:01

W dzisiejsze popołudnie rozegraliśmy wyjazdowy mecz 2 kolejki Piłkarskiej Ligi Gminnej. Z Zaczerlanami na ich boisku zawsze gra się nam ciężko, nie inaczej było i dzisiaj. Do przerwy prowadziliśmy 1-0 po golu Damiana Garbowskiego - choć mogło być wyżej gdyż dwa razy trafiliśmy w poprzeczkę. Po zmianie stron długo wynik się nie zmieniał, dopiero w 70 minucie podwyższyliśmy prowadzenie po bramce Adriana Domaradzkiego - choć wydaje się że ta bramka mogła być nie uznana z powodu przyjęcia piłki ręką asystującego Piotra Wasiluka. Przy tym wyniku grało się spokojniej i jeszcze przed końcem Dawid Kłosek po pięknym zagraniu Kamila Pyczota, którego na skrzydło wypuścił Rafał Lenczewski zdobył gola na 3-0 i niedługo po tym sędzia zakończył mecz. Po raz kolejny bardzo cieszy liczna kadra, dzisiaj zagrało 20-stu zawodników! Już za tydzień kolejna przeprawa: gramy z Izbiszczami.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński (k), J. Siemieniuk, P. Skomin (ż.k.), T. Grynasz, P. Zahorenko, M. Kruszyński, M. Skwarko - A. Lewkowicz, W. Popławski, C. Półkośnik, K. Pyczot (1 as.), M. Wasilewski, S. Wasiluk, R. Lenczewski, P. Wasiluk (1 as.) - A. Domaradzki (1 br.), D. Garbowski (1 br.), D. Kłosek (1 br.), K. Chudziński