23

01-2019

Wygrywamy z Siekierkami i mamy awans do półfinału

• autor: widget, 2017-10-29 14:19

W strugach padającego deszczu podejmowaliśmy dzisiaj w ostatnim meczu fazy grupowej Pucharu Ligi drużynę z Siekierek. Mieliśmy trochę eksperymentów w ustawieniu naszej jedenastki co dosyć szybko wykorzystali goście obejmując prowadzenie w 5 minucie. Na szczęście z minuty na minutę nasza gra wyglądała co raz lepiej, ale do remisu doprowadziliśmy dopiero w 38 minucie kiedy to Sebastian Waszczuk trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. Po zmianie stron już mocno zdominowaliśmy grę czego efektem było kolejne 6 bramek. Jedno dołożył Damian Garbowski (48 min.), swojego drugiego gola dołożył Wacha (52 min), dwa gole zdobył Piotr Wasiluk (67 i 71 min), na 6-1 podwyższył Maciej Wasilewski (85 min), a wynik ustalił Marcin Samojłowicz z rzutu karnego w ostatniej minucie. Niestety w tej akcji na rzut karny kontuzji nabawił się Mumin, a także sam wykonawca rzutu karnego Cinol. Miejmu nadzieję, że uda im się wykurować do meczu półfinałowego, który w przyszłą niedzielę zagramy z LZS Choroszcz.

Skład: M. Samojłowicz (1 br.) - M. Kamieński (k), J. Siemieniuk (ż.k.), A. Lewkowicz, T. Grynasz, M. Kruszyński (ż.k.) - D. Garbowski (1 br. 3 as.), P. Wasiluk (2 br. ż.k.), M. Wasilewski (1 br.), W. Biernacki (2 as.) - S. Waszczuk (2 br.), K. Chudziński, D. Kłosek (1 as. ż.k.)