28

08-2017

Powtarzamy wynik z I rundy

• autor: widget, 2017-07-16 15:25

Pierwsza kolejka rewanżowa udana dla Lambadowców. Powtórzyliśmy wynik z I rundy, kiedy to także pokonaliśmy Narew Żółtki 5-1. Tym razem tylko był inny scenariusz bowiem w 10 minucie jako pierwsi straciliśmy bramkę po rzucie rożnych i zamieszaniu w polu bramkowym. Początek meczu należał do rywali ale potem było już tylko lepiej. W 20 minucie do remisu doprowadził po dośrodkowaniu Macieja Wasilewskiego Dawid Kłosek, 10 minut później już prowadziliśmy kiedy to Piotr Wasiluk bombą z rzutu wolnego w stylu Cezara pokonał bramkarza Żółtek, a jeszcze przed przerwą w 35 minucie także Piećka pewnie wykorzystał rzut karny po faulu na nim. Po zmianie stron mieliśmy niezliczoną liczbę sytuacji bramkowych ale wykorzystaliśmy tylko dwie. Najpierw w 73 minucie Rafał Zachowicz piękną główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Waszczuka dał wynik 4-1, a rezultat ustalił w 78 minucie Przemysław Sobolewski. Cieszy wygrana i nasza gra szczególnie w drugiej połowie kiedy to z łatwością stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia bramek. Teraz czeka nas 2-tygodniowa przerwa - do gry wrócimy 30 lipca podejmując drużynę Izbiszcz.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, J. Skwarko (k), P. Skomin, T. Grynasz, R. Zachowicz (1 br. 1 as.), J. Siemieniuk - A. Lewkowicz, R. Lenczewski, M. Gałczyk, M. Wasilewski (1 as.), P. Sobolewski (1 br. 1 as.), D. Garbowski, D. Kłosek (1 br.) - P. Wasiluk (2 br. 1 as), A. Domaradzki, J. Garbowski, S. Waszczuk (1 as.)