Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Zajmujemy 3 miejsce w Turnieju RETRO

• autor: widget, 2017-06-21 22:31

W dzisiejsze popołudnie na Stadionie Miejskim w Choroszczy zagraliśmy w Turnieju z Okazji 70-lecia piłki nożnej w Choroszczy. Na trybunach było wielu zawodników, którzy przed kilkudziesięciu laty występowali w dawnych Choroszczańskich drużynach, a my zagraliśmy "retro" sznurowaną piłką. Wcieliliśmy się w rolę Unii-Związkowca Choroszcz i na początek zagraliśmy z Narwią Żółtki. Dosyć szybko straciliśmy bramkę - piłka którą dotąd nigdy po dosyć słabym strzale rywali sprawiła figla naszemu bramkarzowi, którym dzisiaj był Kamil Bugieda. W drugiej połowie, na 5-minut przed końcem 40-minutowego meczu otrzymaliśmy rzut karny, którego przestrzelił Damian Garbowski - mimo ataków w końcówce nie udało się doprowadzić choćby do remisu. Na początku tego meczu kontuzji kolana nabawił się Karol Kopiczko, mamy nadzieję że nie okaże się to nic poważnego. W drugim meczu zagraliśmy z LZS Choroszcz, który był "Gryfem". W pierwszej połowie przepiękną główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się Rafał Zachowicz i prowadziliśmy 1-0. W drugiej połowie podwyższyliśmy prowadzenie na 2-0, a gola zdobył Adrian Domaradzki. Gdy wydawało się, że zwycięstwo mamy w kieszeni LZS zdobył dwie bramki i doprowadził do remisu. W ostatnim meczu Gryf pokonał Narew Żółtki 2-0 i to on wywalczył 1 miejsce, nam przypadło 3 miejsce. Fotorelacja, która będzie bardzo ciekawa pojawi się jutro :)

Skład: K. Bugieda - K. Kopiczko, J. Skwarko, R. Zachowicz, P. Zagórski, W. Popławski, T. Grynasz, J. Siemieniuk - K. Chudziński, D. Garbowski, C. Półkośnik, M. Wasilewski, P. Sobolewski, Ł. Adamski, A. Lewkowicz- J. Garbowski, A. Domaradzki, S. Waszczuk, D. Cimoch, P. Wasiluk

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

1. LZS Choroszcz LZS Choroszcz 44 bz
2. Izbiszcze Izbiszcze 40 bz