01

06-2018

Wygrywamy z Siekierkami i .... mamy lidera!

• autor: widget, 2017-06-15 16:48

To, że Siekierki postawią nam trudne warunki dobrze wiedzieliśmy i to się sprawdziło. To właśnie gospodarze wyszli w 7 minucie na prowadzenie w dzisiejszym meczu rozgrywanym w Tykocinie. Na szczęście dosyć szybko wyrównaliśmy bo już w 13 minucie. Piłkę w pole karne wrzucał Krystian Chudziński, głową zgrał Damian Garbowski wzdłuż bramki do swojego młodszego brata Jakuba - a ten niemal z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki. Pod koniec pierwszej połowy dwukrotnie zakotłowało się pod naszą bramką, ale na szczęście w tych dwóch akcjach trzykrotnie udało się wybić piłkę niemal z linii bramkowej. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1, a po zmianie stron wynik remisowy utrzymywał się aż do 80 minuty, kiedy po prostopadłym podaniu Jakuba Garbowskiego w sytuacji "sam na sam" znalazł się Adrian Domaradzki i nie zmarnował tej znakomitej okazji. Jeszcze przed końcem meczu, w 88 minucie podwyższyliśmy prowadzenie na 3-1, kiedy to do odbitej po strzale piłki przez bramkarza dopadł "Kubacki" zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu. Zwycięstwo z Siekierkami było naszym czwartym zwycięstwem z rzędu i pozwoliło nam awansować na pozycję lidera - oby do końca!

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, W. Popławski, P. Skomin, P. Zagórski, J. Skwarko (k), K. Kopiczko, M. Skwarko (ż.k.) - K. Chudziński, S. Wasiluk, C. Półkośnik, P. Sobolewski, R. Lenczewski, M. Wasilewski, D. Garbowski (1 as.), A. Lewkowicz - K. Wasiluk, J. Garbowski (2 br. 1 as.), A. Domaradzki (1 br.), D. Cimoch