34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

3 punkty po horrorze z Rajkomem

• autor: widget, 2017-06-11 19:50

Jak to w meczach z Rajkomem bywa, tak i tym razem było wszystko, sporo bramek, żółte i czerwona kartka, wiele spięć na boisku. Spotkanie jednak to my zaczęliśmy zdecydowanie lepiej, przez 20 minut mimo dwóch znakomitych okazji piłka nie chciała wpaść do bramki, ale w 21 minucie już wpadła. W polu karnym faulowany był Maciej Wasilewski, a jedenastkę pewnie wykorzystał najmłodszy w naszych szeregach Jakub Garbowski, w 28 minucie na 2-0 podwyższył Przemysław Sobolewski strzelając debiutancką bramkę w Lambadzie. Z dwubramkowego prowadzenia cieszyliśmy się tylko 2 minuty, kiedy to po rzucie wolnym straciliśmy gola po strzale głową. Prowadzeniem 2-1 skończyła się pierwsza połowa, a po zmianie stron liczyliśmy na szybkie podwyższenie prowadzenia gdyż Rajkom w pierwszej odsłonie nie miał za wiele do powiedzenia. A tutaj niespodzianka, w 51 i 52 minucie Rajkom szybko zdobył dwie bramki i wyszedł na prowadzenie, które trwało do 68 minuty - wtedy Cezary Półkośnik, w swoim stylu - strzałem z około 20 metrów doprowadził do remisu. Remis dalej się utrzymywał i na 4 minut przed końcem zdecydowaliśmy się wycofać obrońcę, którego zastąpił Jakub Garbowski. Było to swoiste wejście smoka, gdyż Kubacki za chwilę, w 89 minucie w zamieszaniu podbramkowym zdobył zwycięską bramkę! Dzisiaj po raz kolejny mieliśmy bardzo szeroką kadrę: 20 zawodników - wiele elementów jest do poprawy ale zmierzamy w dobrym kierunku. Dzięki zwycięstwu zbliżyliśmy się do prowadzącego LZS Choroszcz na 2 punkty, a teraz w czwartek 15 czerwca czeka nas wyjazdowe spotkanie z Siekierkami.

Skład: M. Samojłowicz - K. Kopiczko, J. Siemieniuk, R. Zachowicz (k), P. Skomin, J. Skwarko, M. Kruszyński, W. Popławski - S. Wasiluk (1 as, ż.k.), K. Chudziński, R. Lenczewski (1 as.), P. Sobolewski (1 br.), C. Półkośnik (1 br.), M. Wasilewski (1 as.), A. Lewkowicz, D. Garbowski, K. Wasiluk, J. Garbowski (2 br.), P. Wasiluk, D. Cimoch

KS Wasilków - Lambada /15.08.2012/