01

06-2018

Piorun pokonany

• autor: widget, 2017-05-28 20:32

20 zawodników, pełne zaangażowanie każdego z nich i na koniec fajny wynik. Tak to powinno wyglądać! Na przeciwko nas stanął dotychczasowy lider po 3 kolejkach Piorun Pańki z najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek w składzie. Już na samym początku mocno rzuciliśmy się do ataku ale brakowało wykończenia. Worek z bramkami otworzył Damian Garbowski w 10 minucie, następnie w 1 połowie strzelali jeszcze Piotr Wasiluk (24 min) i Rafał Lenczewski (44 min). Nasza przewaga w tym meczu była bezdyskusyjna ale Piorun też miał swoje okazje - na szczęście nasza defensywa była dzisiaj bezbłędna! Po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze 3 bramki, a wszystkie padły łupem Krzysztofa Wasiluka (63,64,88 min), który tym samym ugrał klasycznego "hat-tricka". Ostatecznie wygraliśmy 6-0, a 3 punkty pozwoliły nam zająć pozycję wicelidera - po pauzie w 1 kolejce z każdym meczem pniemy się w górę.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński (1 as.), W. Popławski, J. Skwarko (k), P. Skomin, J. Siemieniuk, K. Kopiczko - S. Wasiluk (ż.k.), J. Garbowski (2 as.), R. Lenczewski (1 br.), C. Półkośnik, M. Wasilewski, P. Sobolewski, D. Garbowski (1 br. 1 as.), K. Chudziński - K. Wasiluk (3 br. 1 as.), A. Domaradzki, P. Wasiluk (1 br. 1 as.), D. Cimoch