Dinozaury dają zwycięstwo z Żółtkami

• autor: widget, 2017-05-21 16:32

Zagraliśmy dzisiaj mecz 3 kolejki Ligi Gminnej w którym zmierzyliśmy się z Narwią Żółtki. Spotkanie ustawiły szybko strzelone dwie bramki na początku meczu autorstwa Tomasza Grynasza (9 min) i Adriana Domaradzkiego (10 min). Jeszcze przed przerwą strzeliliśmy dwa gole: najpierw w 43 minucie Cezary Półkośnik w swoim stylu huknął nie do obrony z około 20 metrów, a następnie minutę później celnie główkował Tomasz Grynasz po dośrodkowaniu Macieja Skwarko dla którego była to pierwsza ligowa asysta w karierze! Po zmianie stron upał coraz bardziej dawał się we znaki, a nasza gra się nie kleiła. Po indywidualnym błędzie Jakuba Siemieniuka w 80 minucie straciliśmy bramkę, ale nasza odpowiedź była niemal ekspresowa, bo już 4 minuty później dwóch rezerwowych dało nam piątą bramkę. Damian Cimoch ruszył sam na sam z bramkarzem, ale po jego obronie wypatrzył dobrze ustawionego Łukasza Adamskiego i ten z 5 metrów nie miał problemów ze skierowaniem piłki do bramki. Dla Damiana była to ligowy debiut w Lambadzie i premierowa asysta, z kolei Łukasz Adamski zdobył ligowego gola po niemal 7 latach przerwy!!! Ostatni gol ligowy Lukiego miał miejsce 15 sierpnia 2010 podczas wygranego meczu ze Złotorią - później w 2011 roku były jeszcze bramki ale w meczach sparingowych. Można więc powiedzieć, że dzisiaj zwycięstwo dały nam DINOZAURY, czyli zawodnicy po 30-stce: Gryni, Cezar i Luki! Oby tak dalej!

Skład: M. Samojłowicz - M. Kruszyński, P. Skomin, R. Zachowicz, M. Skwarko (1 as.), J. Siemieniuk - M. Kamieński (1 as.), W. Popławski, S. Wasiluk, C. Półkośnik (1 br. 1 as.), T. Grynasz (2 br.), Ł. Adamski (1 br.) - A. Domaradzki (1 br.), P. Sobolewski (1 as.), D. Cimoch (1 as.)

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.

Żółtki - Lambada - 19.09.2010 /mecz ligowy/