23

01-2018

Na początek remis z Izbiszczami

• autor: widget, 2017-05-14 20:49

Zmagania w Lidze Gminnej 2017 rozpoczęliśmy od trudnego zadania, czyli wyjazdowego meczu z Izbiszczami. Jak pisaliśmy wcześniej nigdy w Izbiszczach wyjazdowego meczu nie wygraliśmy i tak też stało się tym razem. Co więcej po 17 minutach przegrywaliśmy już 0-2, tracąc bramki w 12 i 17 minucie po własnych błędach w obronie. Na szczęście z biegiem meczu formacja defensywna nabrała pewności i do końca meczu grała już bezbłędnie. Aby coś ugrać trzeba było dołożyć też coś z przodu - jeszcze przed przerwą - w 30 minucie po zagraniu ręką przeciwnika w polu karnym otrzymaliśmy rzut karny - tego pewnie wykonał Rafał Lenczewski i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową stratą. Długo walczyliśmy o doprowadzenie do remisu, ale ta sztuka udała się w 70 minucie. Centrostrzał Sławka Wasiluka z bardzo ostrego kąta znalazł drogę do bramki i mieliśmy jeszcze kilkanaście minut do końca meczu. Żadnej z drużyn już się nie udało zdobyć bramki i po raz drugi mamy remis z Izbiszczami na wyjeździe. Brawo drużyna za walkę i ten cenny punkt na tak ciężkim terenie!

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński, K. Kopiczko, T. Grynasz, R. Zachowicz (k), P. Skomin, J. Siemieniuk, J. Skwarko - S. Wasiluk (1 br.), K. Chudziński, C. Półkośnik (ż.k.), R. Lenczewski (1 br. 1 as.), D. Garbowski - K. Wasiluk, P. Sobolewski