Lambada ChoroszczNarew Żółtki
Lambada Choroszcz 5:1 Narew Żółtki
2017-05-21, 14:00:00
3 kolejka Ligi Gminnej. Stadion Miejski w Choroszczy.

Liga Gminna

4 kolejka

15:30 Piorun Pańki - Lambada

Zbiórka 14:50 dominik lub 15:15 w Pańkach, koszulki fioletowe.

05-2017

Zajmujemy 2 miejsce w Turnieju Otwarcia Sezonu!

• autor: widget, 2017-04-30 20:34

Gdy część osób wyjechała na długi weekend 17-stu Lambadowców walczyło w Turnieju Otwarcia Sezonu. Na początek w fazie grupowej na boisku w Żółtkach wygraliśmy bez większych problemów 4-1 z Promilem Barszczewo (bramki: Krzysztof Wasiluk, Dawid Kłosek, Cezary Półkośnik - bezpośrednio z rzutu wolnego, Damian Garbowski - z rzutu karnego), a następnie 2-0 Narew Żółtki (gole: Rafał Lenczewski, Krzysztof Wasiluk). Wyniki te sprawiły, że mieliśmy najlepszy bilans spośród drużyn, które wygrały swoje grupy i ominął nasz mecz ćwierćfinałowy. W półfinale zmierzyliśmy się z Siekierkami, które w 1/4 finału wygrały po rzutach karnych z Rajkomem. Widać było jeden mecz więcej w nogach u rywali, przez cały mecz nie zagrozili zbytnio naszej bramce, a my jedynego gola - dającego awans do półfinału zdobyliśmy w 1 połowie po rzucie karnym, który pewnie wykonał Rafał Lenczewski. W finale na Stadionie Miejskim w Choroszczy czekały na nas Izbiszcze. Mecz finałowy miał bardzo wyrównany przebieg, jednak to Izbiszcze zostały zwycięzcą gdyż udało im się zdobyć bramkę w 7 minucie pierwszej połowy. Nam coś po 3 meczach na dużo mniejszym boisku w Żółtkach nie leżała gra na boisku w Choroszczy, niemniej 2 miejsce jest bardzo dobrym rezultatem - pozostaje jednak mały niedosyt po przegranym drugi rok z rzędu jedną bramką meczu finałowym. Izbiszczom gratulujemy zwycięstwa, ich kapitanowi Danielowi Dziejmie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia po bardzo poważnie wyglądającym złamaniu nosa, którego doznał po kontakcie z naszym zawodnikiem. Brązowe medale wywalczyły Siekierki, które po rzutach karnych wygrały z LZS Choroszcz. Dziękujemy wszystkim Lambadowcom za walkę i trzeci z rzędu medal w Turnieju Otwarcia. Warto też podkreślić szczególnie bardzo dobrą grę w obronie, a przecież graliśmy w tym zestawieniu po raz pierwszy. Dzisiejszy turniej i nasza gra jest bardzo dobrą prognozą na nadchodzący sezon! A teraz życzymy udanego długiego weekendu!

Skład: M. Samojłowicz - M. Kruszyński, C. Półkośnik (1 br.), J. Skwarko, M. Kamieński, M. Czechrański, M. Skwarko - J. Garbowski (1 as.), R. Lenczewski (2 br.), S. Wasiluk (1 as.), D. Garbowski (1 br.), A. Lewkowicz (1 as.), D. Cimoch - K. Wasiluk (2 br.), A. Domaradzki (1 as.), D. Kłosek (1 br.), P. Sobolewski

Piorun PańkiLambada Choroszcz
Piorun Pańki   Lambada Choroszcz
2017-05-28, 15:30:00

4 kolejka Ligi Gminnej. Boisko w Pańkach.

Statystyki przedmeczowe »

Promil Barszczewo - Rajkom Klepacze