24

04-2024

Mamy brąz w Turnieju LZS i zwyciężamy w BLS!

• autor: widget, 2017-02-26 20:17

Dzisiejsza niedziela była bardzo wykańczająca dla naszych graczy. Przed południem rozegraliśmy dwa pierwsze mecze w Turnieju Halowym LZS, oba bardzo słabe w naszym wykonaniu. Najpierw wygraliśmy 1-0 z Siekierkami po samobójczym golu bramkarza rywali, a następnie mimo że dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie zremisowaliśmy z Kruszewem 2-2 (gole zdobyli Krystian Chudziński i Jacek Skwarko). Następnie po 3 godzinnej przerwie zagraliśmy z Izbiszczami: w to spotkanie włożyliśmy dużo walki, cały czas mając "pod górkę" - przez około 7 minut z 20-minutowego meczu graliśmy w osłabieniu z powodu czerwonych kartek. Najpierw w 1 połowie czerwo obejrzał Mariusz Gałczyk za komentowanie decyzji sędziego, który nie odgwizdał ewidentnego faulu na nim - kontuzja okazała się na tyle poważna, że Mario nie mógł zagrać później też w BLS. Grając bez jednego zawodnika jeszcze w 1 połowie straciliśmy bramkę po przedłużonym rzucie karnym, ale potem już w komplecie jeszcze przed przerwą wyrównał Sławek Wasiluk. Po zmianie stron w 5 minucie 2 połowy Piotr Skomin obejrzał czerwoną kartkę, gdyż wyręczył Karola Kopiczko w roli bramkarza - rzut karny jednak Kopik obronił i dalej był remis. Dopiero w ostatniej sekundzie meczu popełniliśmy 3 faul w połowie skutkujący przedłużonym karnym, który po raz kolejny został przez Izbiszcze wykorzystany i ulegliśmy 1-2. Mając już tylko matematyczne szanse na miejsce na podium wygraliśmy z Zaczerlanami 4-1 po bardzo dobrym meczu - gole zdobyli: Jakub Garbowski (2), Jacek Skwarko i Sławek Wasiluk. Bezpośrednio po tym meczu pojechaliśmy bez zawodników Izbiszcz na BLS na mecz z Olczak Team, tam szybko objęliśmy prowadzenie po golu Mateusza Kamieńskiego i w trakcie spotkania napływały pozytywne wieści z Choroszczy, gdzie rywale zagrali pod nas i mimo słabych dzisiejszych wyników ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w Turnieju Halowym LZS. 1-0 w meczu z Olczakiem wykończeni Lambadowcy dowieźli do końca i dzięki zwycięstwu utrzymaliśmy 2 miejsce w ligowej stawce. Po dwóch ciężkich weekendach, za tydzień mamy wolne i do BLS powrócimy w niedzielę 12 marca. Ostatecznie Mistrzostwo Gminy wywalczyły Izbiszcze, przed LZS'em Choroszcz. Gratulujemy!

Dzisiejszy skład BLS: K. Kopiczko - K. Chudziński (1 br.), M. Gałczyk (cz.k.), D. Garbowski, S. Wasiluk (2 br), J. Garbowski (2 br.), R. Lenczewski, P. Skomin (cz.k.), J. Skwarko (2 br.), M. Kamieński

Dzisiejszy skład BLS: K. Kopiczko - K. Chudziński, M. Kamieński (1 br.), P. Skomin, J. Skwarko, M. Skwarko, S. Wasiluk

Szczegółowe wyniki i tabela Turnieju LZS i 5 ligi BLS w rozwinięciu

W całym Turnieju LZS zagrali:

Skład: K. Kopiczko - R. Lenczewski, J. Skwarko (4 br.), P. Skomin (1 br), J. Garbowski (4 br.), D. Garbowski (3 br.), D. Kłosek (2 br.), S. Wasiluk (3 br.), K. Chudziński (1 br.), J. Siemieniuk (1 br.), M. Kamieński, M. Gałczyk

2

* o miejscu 1 i 8 zadecydował bezpośredni mecz, o miejscach 3-6 zadecydowała "mała tabela" (poniżej)

Szczegółowe wyniki:

Niedziala 26 lutego: Narew Żółtki - Kruszewo 3-1, Lambada Choroszcz - Siekierki 1-0, Promil Barszczewo - Kruszewo 6-1, Narew Żółtki - Siekierki 1-2, Lambada Choroszcz - Kruszewo 2-2, Promil Barszczewo - Siekierki 5-0, Kruszewo - Rajkom Choroszcz 0-4, Piorun Pańki - Promil Barszczewo 3-2, Siekierki - LZS Choroszcz 0-3, Izbiszcze - Promil Barszczewo 3-1, Rajkom Choroszcz - Zaczerlany 3-1, LZS Choroszcz - Piorun Pańki 3-2, Lambada Choroszcz - Izbiszcze 1-2, Narew Żółtki - Zaczerlany 1-0, Rajkom Choroszcz - Piorun Pańki 1-4, LZS Choroszcz - Izbiszcze 1-3, Lamabada Choroszcz - Zaczerlany 4-1, Piorun Pańki - Narew Żółtki 1-1, Izbiszcze - Rajkom Choroszcz 4-0, LZS Choroszcz - Zaczerlany 7-2

Niedziela 19 lutego: Zaczerlany - Siekierki 0-1, Piorun Pańki - Izbiszcze  1-5, Kruszewo - Zaczerlany 1-5, Siekierki - Piorun Pańki 1-4, Izbiszcze - Kruszewo 5-3, Zaczerlany - Piorun Pańki 1-3, Kruszewo - Siekierki 1-1, Izbiszcze - Zaczerlany 0-1, Piorun Pańki - Kruszewo 5-1, Siekierki - Izbiszcze 1-6, Zaczerlany - Promil Barszczewo 3-2, Piorun Pańki - Lambada Choroszcz 0-4, Kruszewo - LZS Choroszcz 1-9, Rajkom Choroszcz - Siekierki 2-1, Izbiszcze - Narew Żółtki 1-2, Promil Barszczewo - Lambada Choroszcz 3-4, LZS Choroszcz - Rajkom Choroszcz 0-1, Narew Żółtki - Promil Barszczewo 6-1, Lambada Choroszcz - LZS Choroszcz 0-4, Rajkom Choroszcz- Narew Żółtki 0-2, Promil Barszczewo - LZS Choroszcz 3-16, Narew Żółtki - Lambada Choroszcz 1-3, Rajkom Choroszcz - Promil Barszczewo 3-3, LZS Choroszcz - Narew Żółtki 6-1, Lambada Choroszcz - Rajkom Choroszcz 1-3