Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Reklama, polecamy!

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

INNE STRONY

Aktualności

W niedzielę 5 meczów: turniej halowy LZS cz.II i BLS

  • autor: widget, 2017-02-24 11:53

Kolejna ciężka niedziela czeka Lambadowców. Od rana będziemy walczyć o jak najlepsze miejsca w Turnieju Halowym drużyn Ligi Gminnej. Na początek o 9:55 zagramy z Siekierkami, potem o 11:10 z Kruszewem, a następnie po dłuższej przerwie dwa mecze z ekipami mającymi podobnie jak my 9 pkt, czyli z Izbiszczami (14:30) i Zaczerlanami (16:10). Sytuacja w tabeli jest taka, że o końcowy tryumf w turnieju może powalczyć aż 7 ekip, trzeba więc zdobyć jak najwięcej punktów bo istnieje ryzyko, że możemy zająć najsłabsze miejsce w historii, a do tej pory było to 4 miejsce w 2013 roku - pozostałe 7 startów to miejsca 1 lub 2 (2x pierwsze i 5x drugie).

Następnie z marszu po meczu z Zaczerlanami udajemy się do Białegostoku na mecz BLS z Olczak Team, który rozpocznie się o godz. 17:30. Mamy szansę utrzymać 2 miejsce, które zajmujemy po 2 kolejkach.

Informacje dla zawodników:
Turniej LZS: LZS zbiórka 15 min przed każdym meczem, koszulki fioletowe.
Mecz BLS: wyjazd spod hali od razu po meczu z Zaczerlanami, koszulki różowe.

Cały terminarz i tabela Turnieju Halowego LZS, a także tabela BLS w rozwinięciu

Tabela po 1 dniu turnieju:

L.p.

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

1

LZS Choroszcz

5

34-6

12

2

Rajkom Choroszcz

5

9-7

10

3

Izbiszcze

5

17-8

9

 

Zaczerlany

5

10-7

9

 

Piorun Pańki

5

13-12

9

 

Lambada Choroszcz

5

12-11

9

 

Narew Żółtki

5

12-11

9

8

Siekierki

5

5-13

4

9

Kruszewo

5

7-25

1

10

Promil Barszczewo

5

12-32

1

Terminarz niedziela 26 lutego:

9:30 Narew Żółtki - Kruszewo
9:55 Lambada Choroszcz - Siekierki
10:20 Promil Barszczewo - Kruszewo
10:45 Narew Żółtki - Siekierki
11:10 Lambada Choroszcz - Kruszewo
11:35 Promil Barszczewo - Siekierki
12:00 Kruszewo - Rajkom Choroszcz
12:25 Piorun Pańki - Promil Barszczewo
12:50 Siekierki - LZS Choroszcz
13:15 Izbiszcze - Promil Barszczewo
13:40 Rajkom Choroszcz - Zaczerlany
14:05 LZS Choroszcz - Piorun Pańki
14:30 Lambada Choroszcz - Izbiszcze
14:55 Narew Żółtki - Zaczerlany
15:20 Rajkom Choroszcz - Piorun Pańki
15:45 LZS Choroszcz - Izbiszcze
16:10 Lamabada Choroszcz - Zaczerlany
16:50 Piorun Pańki - Narew Żółtki
17:20 Izbiszcze - Rajkom Choroszcz
17:50 LZS Choroszcz - Zaczerlany
18:40 Zakończenie Turnieju

Tabela BLS:

LP Zespół Mecze Punkty Z R P Bramki
1 Cooltura Taxi 2 6 2 0 0 9:1
2 Lambada Choroszcz 2 4 1 1 0 3:1
3 Fan Futbol 2 3 1 0 1 3:3
4 Biasan 2 3 1 0 1 3:4
5 Groupon Znienacka 2 3 1 0 1 5:7
6 Drużyna A - Miły 2 2 0 2 0 3:3
7 Olczak Team 2 1 0 1 1 3:6
8 Ventus Windsurfing 2 0 0 0 2 2:6

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [177]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lambada na FB

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 1255
ogółem: 1 137 712

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Lambada - Żółtki - 13.09.2009 /mecz ligowy/
Ładowanie...