26

04-2024

3 zwycięstwa w I dniu Turnieju LZS

• autor: widget, 2017-02-19 21:35

W pierwszym dniu Turnieju Halowego LZS zdobyliśmy 9 punktów z 15 możliwych. Zaczęliśmy od bardzo dobrego spotkania z Piorunem Pańki, który miał 9 oczek na koncie. Z Piorunem wygraliśmy po bezbłędnej grze 4-0, a gole zdobyli: Dawid Kłosek, Sławomir Wasiluk, Damian Garbowski i Jakub Garbowski. Potem przyszedł mecz z Promilem Barszczewo - rywale zaskoczyli nas grą bez bramkarza i do końca była nerwówka o wynik ale ostatecznie wygraliśmy ten mecz 4-3 (gole Jakub Garbowski, Piotr Skomin i Jacek Skwarko - 2). Trzecim meczem było spotkanie z Narwią Żóltki, która dwa mecze wcześniej pokonała Izbiszcze - tutaj wygraliśmy 3-1 po bramkach Dawida Kłoska, Jakuba Siemieniuka i Damiana Garbowskiego). Zostały nam dwa mecze do rozegrania, oba derbowe pojedynki. Jednak u nas coś się w tym momencie zacięło. Najpierw po 5 minutach przegrywaliśmy z LZS 0-2, następnie 0-3 do przerwy - po zmianie stron graliśmy bez bramkarza i dostaliśmy jeszcze jedną bramkę przegrywając ostatecznie 0-4. W tym meczu nic nie chciało wpaść do bramki strzeżonej przez Jacka Dąbrowskiego - były bodajże 2 słupki, a także minimalne niecelne strzały. Na koniec dzisiejszych zmagań zagraliśmy z Rajkomem i przyszło kolejne rozczarowanie. Ulegliśmy 1-3 (bramka Mumina) i ostatecznie po 1 dniu turnieju mamy na koncie 9 oczek podobnie jak jeszcze 4 drużyny: Izbiszcze, Zaczerlany, Pańki i Żółtki). Na prowadzeniu znajduje się LZS (12 pkt), a na drugiej pozycji jest Rajkom z 10 punktami. W przyszłą niedzielę zmierzymy się z Zaczerlanami, Izbiszczami, Siekierkami i Kruszewem - więc czeka bardzo ciekawy dzień gdyż dawno nie było tak wyrównanej stawki w turnieju.

Skład: K. Kopiczko - R. Lenczewski, J. Skwarko (2 br.), P. Skomin (1 br), J. Garbowski (2 br.), D. Garbowski (3 br.), D. Kłosek (2 br.), S. Wasiluk (1 br.), K. Chudziński, J. Siemieniuk (1 br.)