28

07-2018

Jesteśmy w półfinale!

• autor: widget, 2017-01-21 20:27

Dzisiaj wieczorem rozegraliśmy derbowy pojedynek z LZS Choroszcz w 1/4 finału Ligi Halowej w Choroszczy. Dzisiejsza kadra była mocno okrojona, a już na samym początku meczu byliśmy jeszcze bardziej osłabieni. W 1 minucie spotkania nasz bramkarza Maciej Skwarko podczas interwencji został mocno poturbowany, z nosa polała się krew i niestety nie był w stanie kontynuować gry. Jego miejsce między słupkami zajął Piotr Skomin. Mimo tego dosyć szybko Sławomir Wasiluk dał nam prowadzenie (2 min), w 10 minucie Rafał Lenczewski podwyższył na 2-0. Gdy wydawało się, że spotkanie będzie pod kontrolą rywale z LZS'u najpierw w ostatniej minucie pierwszej połowy doprowadzili do remisu, a tuż po zmianie stron obkęli prowadzenie. Na szczęście trwało ono tylko minutę i potem już wszystko poszło po naszej myśli. Gole zdobywali kolejno: Jakub Garbowski (na remis), Damian Garbowski (21 i 25 min) i Rafał Lenczewski (28 min). Gracze LZS'u zdobyli jeszcze swoją czwartą bramkę w jednej ostatniej akcji i nasz awans do półfinału stał się faktem. Poprawiliśmy więc wynik sprzed roku i za tydzień czekają nas jeszcze dwa mecze. W półfinale zagramy ze zwycięzcą meczu Izbiszcze/Victoria Łyski, który został przełożony na przyszły tydzień.

Skład: M. Skwarko/P. Skomin - R. Lenczewski (2 br.), D. Garbowski (2 br.), J. Garbowski (1 br.), M. Kamieński, S. Wasiluk (1 br.)