28 urodziny obchodzi Robert Chłud

25 urodziny obchodzi Piotr Skomin

Zagraliśmy dla WOŚP

• autor: widget, 2017-01-15 18:09

To był nasz najsłabszy występ w historii zimowych turniejów halowych. Po raz pierwszy nie udało się nawet wyjść z grupy, a tą mieliśmy niezwykle mocną. W pierwszym meczu zagraliśmy do jeszcze nie dawna I-ligową BLS'ową Kraską Team: długu utrzymywał się bezbramkowy remis ale straciliśmy bramkę w 8 minucie meczu - wtedy wycofaliśmy bramkarza, pozycję tą zajął Rafał Lenczewski i był to strzał w "dziesiątkę" gdyż w ostatniej, 10-tej minucie meczu Żaba doprowadził do remisu i mecz się zakończył. W drugim spotkaniu gładko przegraliśmy 0-3 z Grajkami nie z tej ziemi. W ostatnim meczu sprawa awansu była jeszcze otwarta gdyż zarówno my, jak i Radar Krynice mieliśmy szansę na wyjście z grupy. Jako, że remis obu drużynom nic nie dawał, obie przy remisie odpadały z turnieju to oba zespoły rzuciły się do ataku. Jako pierwszy strzelił w 3 minucie Radar, w 6 minucie Rafał Lenczewski doprowadził do remisu ale on nam nic nie dawał, do końca były 2 minuty i po raz kolejny zaryzykowaliśmy zdjęciem bramkarza. Niestety tym razem ta zmiana nie przyniosła korzyści, co więcej w ostatniej minucie meczu straciliśmy gola po "lobie" zza połowy i przegraliśmy 1-2. Fajnie jest wygrywać ale dzisiaj wynik sportowy nie był najważniejszy - liczyło się wsparcie dla WOŚP. Konto orkiestry zasiliło wpisowe od drużyn, a my także dołożyliśmy małą cegiełkę przekazując na licytację Lambadowe gadżety w postaci kubka i smyczek. Aktualizacja: cały turniej wygrały Izbiszcze - gratulujemy!!! Jak mocna była nasza grupa świadczy też fakt, że Grajki zdobyły brązowe medale, a Kraska zajęła 4 miejsce.

Skład: K. Kopiczko - R. Zachowicz, P. Skomin, R. Lenczewski (2 br.), T. Grynasz, D. Garbowski, P. Sobolewski, S. Wasiluk

Tabela naszej grupy w rozwinięciu.

Wyniki: Lambada - Kraska 1-1, Grajki - Radar 0-0, Grajki - Lambada 3-0, Kraska - Radar 3-0, Lambada - Radar 1-2, Kraska - Grajki 0-1

Tabela:

1. Grajki, 7 pkt, 4-0