Lambada Choroszcz - strona oficjalna

Strona klubowa

Dziękujemy!

 

 

Dotacja z Gminy

Dziękujemy za 1%

Nasi Darczyńcy

   

Kalendarium

10

04-2020

piątek

11

04-2020

sobota

35 urodziny obchodzi Wojciech Jastrzębski

12

04-2020

niedziela

13

04-2020

pon.

15 urodziny obchodzi Krystian Jarocki

14

04-2020

wtorek

15

04-2020

środa

16

04-2020

czwartek

INNE STRONY

Aktualności

6 punktów wywalczone w stolicy

  • autor: tede, 2017-01-09 19:34

W niedzielę 8 stycznia Lambada wzięła po raz pierwszy udział Warszawskim w turnieju SoccerArena Cup 2017. Turniej zorganizowany był na nowoczesnej hali ze sztuczną nawierzchnią trawiastą, w turnieju wzięły udział ekipy z Warszawy, Mazowsza oraz z innych części Polski. Lambadowcy jadąc do Warszawy mieli na uwadze nieudane przygody w Michałowie, Zambrowie czy ostatnio Elblągu, noworoczny turniej  miał być przełamaniem wyjazdowych niemocy, dlatego pełni nadziei udawaliśmy się w stronę Stolicy. Los w grupie przydzielił nam wymagających przeciwników. Pierwszy mecz pokazał że nie będzie łatwo, a zwycięstwo trzeba wyszarpać i wybiegać - nikt nie miał zamiaru oddawać punktów za darmo.

Opis poszczególnych meczów w rozwinięciu.

Ostatecznie Lambada z dorobkiem 6 punktów zajęła w grupie 3 miejsce z bilansem bramek 9-16. Wstydu więc nie było, jednak najważniejsze jest zebrane doświadczenie, które miejmy nadzieje kiedyś zaprocentuje. Wszystkim którzy pojechali w ten mroźny dzień do Warszawy należą się słowa uznania za determinację i walkę do samego końca. 

Skład: M. Samojłowicz - P. Skomin, R. Lenczewski, J. Skwarko, K. Kopiczko - D. Garbowski, Ł. Adamski, Z. Dziejma, R. Olsiewicz

Opisy poszczególnuych meczów i tabela w rozwinięciu

Mecz nr 1: Batalię zaczęliśmy w grupie E od spotkania z MixAmator & LTM Warsaw. Lambadowcy zaczęli z impetem szybko strzelone dwie bramki przez Damiana Garbowskiego i Rafała Olsiewicza wydawały się ustawić mecz. Nic jednak mylnego rywal doszedł do głosu i bardzo szybko wyrównał losy spotkania, a później wyszedł na jednobramkowe prowadzenie. Lambada nie była jednak dłużna - śmielsze ataki pozwoliły naszemu zespołowi uzyskać kolejną bramkę której strzelcem był Rafał Lenczewski. Mecz do samego końca  był zacięty, jednak ostateczny cios zadał nasz zespół zwyciężając w końcówce spotkania kiedy to wynik na 4:3 ustalił ponownie „Mumin”. Pierwsze 3 punkty zostały dopisane naszemu zespołowi.

Mecz nr 2: Drugi mecz przyszło zagrać Nam z ekipą Tulewo. Mecz miał przebieg wyrównanego spotkania. Zarówno rywal jak i my mieliśmy wiele sytuacji do zdobycia bramki, jednak to drużyna z Tulewa  była przeraźliwie skuteczna gdyż wszystkie bramkowe sytuacje, które mieli zamieniali na bramki, wpadło ich w sumie aż 5, a mogło być więcej jednak kilka trudnych piłek zdołał wybronić nasz bramkarz Marcin Samojłowicz. Na pięć bramek strzelonych przez rywala odpowiedzieliśmy niestety tylko jedną autorstwa Rafała Olsiewicza, który jako pierwszy otworzył wynik spotkania, później strzelali już tylko rywale. Końcowy wynik 1-5 popsuł nam nieco humory.

Mecz nr 3: W trzecim spotkaniu rywalem było Mazowsze Warszawa ekipa składająca się z zawodników głuchoniemych. Ten mecz należał do kategorii tych "łatwiejszych" i  bez problemu rozprawiliśmy się z rywalem pokonując go 4:1. Bramki dla Lambady strzelali odpowiednio Mumin x2, a także Izbiszczański zaciąg tj. Rafał Olsiewicz i Zbigniew Dziejma. Dla rywala należy się jednak duży szacunek za walkę i serce jakie oddali na boisku, mając na uwadze że grają w niej zawodnicy niepełnosprawni.

Mecz nr 4: Ostatni mecz musieliśmy wygrać aby móc awansować do fazy pucharowej - rywalem była drużyna Pub Offsiade Wołomin. Spotkanie niezbyt specjalnie zaczęło się dla Lambady szybko strzelone 3 bramki przez rywala ustawiły spotkanie, byliśmy tłem dla rywala z Wołomina, który w końcowym rozrachunku rozgromił nas 0:7

Tabela grupy E:

1. Pub Offside Wołomin, 10 pkt, 19-5
2. Tulewo it4polska, 10 pkt, 20-8
...
3. Lambada Choroszcz, 6 pkt, 9-16
4. MixAmator & LTM Warsaw, 1 pkt, 9-20
5. Mazowsze Warszawa, 1 pkt, 9-18

*awans do dalszej fazy gier uzyskały dwie pierwsze drużyny


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [302]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Lambada na FB

 

 

Reklama

Wyszukiwarka

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 185, wczoraj: 1200
ogółem: 1 746 238

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Środowiskowy Puchar Podlasia - 27.02.2010
Ładowanie...