24

04-2024

Dwa mecze, dwie różne odsłony

• autor: widget, 2016-12-10 17:44

Dzisiaj rozegraliśmy dwa mecze. Najpierw przed południem zmierzyliśmy się z Izbiszczami w Choroszczańskiej Lidze Halowej. Rozpoczęło się bardzo dobrze bo już w 2 minucie Damian Garbowski dał nam prowadzenie, jednak potem Izbiszcze zdobyły 3 bramki (w tym jedną samobójczą) i był remis 2-2. Jeszcze przed przerwą "Mumin" dał nam prowadzenie 3-2, a po zmianie stron dwie bramki dołożył Maciej Wasilewski i ostatecznie wygraliśmy 5-2 utrzymując fotel lidera grupy B. Ciekawostką jest fakt, że w tym meczu rywale mieli 7! przedłużonych karnych spowodowanych naszym nadmiernym faulowaniem. Z tego tylko raz udało się Izbiszczom trafić, a pozostałe 6 strzałów obronił Karol Kopiczko. W tym meczu miał swoisty "dzień konia" i to w głównej mierze dzięki jego interwencjom nie straciliśmy punktów. Damian Garbowski ponadto z 7 bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców.

Skład: K. Kopiczko - D. Garbowski (2 br.), J. Garbowski, M. Kamieński, R. Lenczewski, J. Siemieniuk, M. Wasilewski (2 br), S. Wasiluk, R. Zachowicz

W BLS nie było już niestety tak różowo - może temu, że graliśmy na fioletowo?:) Z Ventusem walczyliśmy o miejsce barażowe o awans do IV ligi, ale już po 3 minutach meczu przegrywaliśmy 0-3. Szok... ale na szczęście udało się z niego otrząsnąć i jeszcze przed przerwą doprowadziliśmy do remisu. Niestety w drugiej połowie dalej popełnialiśmy błędy, rywale strzelili na 3-4 - do remisu jeszcze udało się doprowadzić po raz kolejny, ale końcówka należała do Ventusu gdyż całkowicie odpuściliśmy obronę (nawet zdejmując bramkarza) bo remis nic nam nie dawał. Mecz skończył się porażką 4-6, ale pocieszeniem jest fakt, że Rafał Lenczewski zdobywając 3 bramki w tym meczu został królem strzelców 5 ligi (razem 9 goli) - GRATULUJEMY! II Turniej Halowy BLS jest więc dla nas zakończony, ostatecznie z dorobkiem 9 punktów (3 wygrane, 4 porażki) zakończyliśmy turniej na 4 pozycji - teraz walczymy w grudniu i styczniu jeszcze w Lidze w Choroszczy,a  do BLS'u powrócimy w połowie lutego.

Skład: K. Kopiczko - Z. Dziejma, M. Gałczyk, R. Lenczewski (3 br.), J. Siemieniuk, S. Wasiluk, R. Zachowicz (1 br.)