26

04-2024

Przegrywamy z Grouponem w BLS

• autor: widget, 2016-11-12 19:53

Niestety przegraliśmy drugi mecz w II Turnieju Halowym BLS. Tym razem lepszy okazał się Groupon i ulegliśmy 1-2. Rywale objęli prowadzenie w 8 minucie, ale jeszcze przed przerwą Sławomir Wasiluk doprowadził do remisu w 13 minucie. Po zmianie stron, na początku drugiej połowie mieliśmy kilka znakomitych okazji do wyjścia na prowadzenie jednak nie udało się zdobyć bramki. Ta sztuka udała się zawodnikom Grouponu na 3 minuty przed końcem meczu - nam niestety zabrakło juz czasu na doprowadzenie choćby do remisu. Mimo porażki był to nasz najlepszy mecz na hali przeciwko Groponowi. Kolejny weekend jest wolny od BLS'ów, a zagramy dopiero 27 listopada z Coolturą Taxi.

Skład: K. Kopiczko - Z. Dziejma, R. Lenczewski, P. Skomin, J. Skwarko, S. Wasiluk (1 br.), R. Zachowicz (ż.k.)