04

04-2024

Przegrywamy z Izbiszczami po rzutach karnych

• autor: widget, 2016-11-06 14:12

Pomimo dobrego w naszym wykonaniu meczu niestety odpadamy w półfinale Pucharu Ligi. Pierwsza połowa meczu z Izbiszczami była bezbramkowa, jednak przewagę mieli gości. W drugiej połowie Izbiszcze szybko objęły prowadzenie w 48 minucie, jednak niespełna 15 minut później doprowadziliśmy do wyrównania po golu Dawida Kłoska w 60 minucie meczu. W końcówce regulaminowego czasu gry obie drużyny miały znakomite szanse na strzelenie decydującego gola ale żadnej z drużyn ta sztuka się nie udała. Jak przez 90 minut gry to Izbiszcze miały przewagę, tak w dogrywce wyraźnie opadły z sił, mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji do objęcia prowadzenia, niestety bez efektów i o awansie do finału zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywały Izbiszcze ostatecznie po 8 seriach zwyciężając 7-6. W naszych szeregach trafili: Rafał Lenczewski, Jacek Skwarko, Cezary Półkośnik, Rafał Zachowicz, Jakub Garbowski i Dawid Kłosek, a w poprzeczkę trafili Piotr Skomin i Jakub Siemieniuk. Izbiszczom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w finale. Był to więc ostatni akcent naszej gry na podwórku w tym roku. Mimo porażki sezon "na trawie" zakończyliśmy w dobrym stylu i teraz możemy się skupić na rozgrywkach halowych.

Skład: M. Samojłowicz - J. Siemieniuk, M. Kamieński, R. Zachowicz (k), P. Skomin, J. Skwarko (ż.k.) - D. Garbowski, S. Wasiluk, R. Lenczewski (ż.k.), C. Półkośnik, J. Garbowski, W. Popławski - A. Domaradzki, D. Kłosek (1 br.)