22

04-2024

Wygrywamy z Olaczak Team w BLS

• autor: widget, 2016-11-05 17:15

Sobotnie popołudnie spędziliśmy na hali przy ul. Słonimskiej w Białymstoku gdzie graliśmy z czerwoną latarnią naszej V ligi Olczak Team. Strzelanie rozpoczęli rywale, którzy objęli prowadzenie w 6 minucie, ale niespełna minutę później był już remis po bramce Rafała Lenczewskiego - ten sam zawodnik dołożył jeszcze 3 kolejne bramki (11, 15, 19 min), zdobywając ostatecznie 4 bramki w meczu. Następnie w 26 minucie Olczak zdobył drugą bramkę ale ostateczne słowo należało do nas kiedy na minutę przed końcem meczu na 5-2 strzelił Sławomir Wasiluk. Zwycięstwo pozwoliło nam awansować na 3 miejsce w tabeli i mimo porażki w 1 kolejce mamy wszystko w swoich rękach i realne szanse na miejsce dające awans do IV ligi.

Skład: M. Skwarko - Z. Dziejma, A. Grabowski, K. Kopiczko, R. Lenczewski (4 br.), P. Skomin, J. Skwarko, M. Wasilewski, S. Wasiluk (1 br.)