25

04-2024

Remisujemy z liderem w BLS

• autor: widget, 2016-09-17 19:49

W przedostatnim meczu orlikowej Ligi Szóstek zmierzyliśmy się z liderem V ligi drużyną Genticusu Białystok. W pierwszej połowie dwa gole zdobyli rywale w 13 i 20 minucie - tzw. "do szatni". Po zmianie stron to my zdobyliśmy dwa gole. Najpierw w 29 minucie Rafał Lenczewski zdobył bramkę z rzutu wolnego, a na 3 minuty przed końcem meczu do remisu doprowadził Piotr Skomin. To, że dzisiaj zremisowaliśmy to konsekwentna gra całego zespołu, a także znakomita postawa w bramce Karola Kopiczko. Oby podobny wynik udało się osiągnąć jutro z liderującymi Izbiszczami :) Za tydzień rozegramy mecz ostatniej kolejki na Orlilu w BLS - w niedzielę 25 września o godz. 11:45 zagramy z ekipą Wentus Windsurfing.

Skład: K. Kopiczko - R. Lenczewski (1 br.), P. Skomin (1 br.), Z. Dziejma, D. Kłosek, M. Jaworowski, P. Wasiluk (ż.k.)