24

04-2024

V liga w BLS utrzymana

• autor: widget, 2016-09-11 16:17

Na 2 kolejki przed końcem orlikowej Ligi Szóstek zapewniliśmy sobie utrzymanie na poziomie V ligi. Wszystko dzięki dzisiejszej wygranej z Drużyną A "Miły". Prowadzenie dał na w 7 minucie Sławek Wasiluk, rywale doprowadzili do remisu w 18 minucie, ale nasza odpowiedź była natychmiastowa, niespełna minutę później objęliśmy znowu prowadzenie po golu Zbyszka Dziejmy. Minimalnym prowadzeniem zakończyła się pierwsza połowa, a w drugiej rozstrzelaliśmy rywali i wygraliśmy 6-1.  Sławek i Zbyszek ustrzeli po hat-tricku. Mamy utrzymanie, ale mogliśmy powalczyć o awans lub przynajmniej o mecz barażowy o awans do IV ligi - wszystko byłoby realne ale z powodu braku składu oddaliśmy przed tygodniem bez walki mecz z głównym kandydatem do awansu i barażu - drużyną Grouponu. Teraz na luzie możemy zagrać dwa ostatnie orlikowe mecze i spokojnie przygotowywać się do sezonu halowego.

Skład: M. Samojłowicz - R. Lenczewski (k), P. Skomin, K. Kopiczko, M. Kamieński, K. Wasiluk, Z. Dziejma (3 br.), S. Wasiluk (3 br)