22

04-2024

Wygrana z osłabionym Rajkomem

• autor: widget, 2016-08-21 18:08

Dzisiejszy derbowy pojedynek z Rajkomem opóźnił się około 20 minut gdyż czekaliśmy aby Rajkom skompletował zawodników gdyż nie było wymaganej do rozpoczęcia liczby graczy. W naszych szeregach dzisiaj zadebiutowało dwóch nowych zawodników: Adrian Lewkowicz i Łukasz Kraśnicki. Ostatecznie Rajkom uzbierał 9-ciu zawodników i rozpoczęliśmy mecz. W pierwszej połowie było wyraźnie widać, że gramy z przewagą dwóch zawodników i na przerwę schodziliśmy prowadząc 6-0. Bramki zdobyli: Dawid Kłosek x3, Adrian Domaradzki, Jakub Garbowski - dla którego było to pierwsze trafienie w Lambadzie, a także nowy zawodnik Adrian Lewkowicz, który w debiucie zdobył gola. Po zmianie stron szybko podwyższył na 7-0 Dawid Kłosek strzelając swoją czwartą bramkę w meczu. I od tego momentu nasza gra "siadła", nie chcieliśmy chyba zbytnio dobijać rywali - to się zemściło i to Rajkom zdobył dwie bramki (jedną z rzutu karnego) wygrywając drugą połowę 2-1. Ostatecznie wygraliśmy 7-2 i te 3 punkty pozwoliły nam umocnić się na 2 pozycji w tabeli. Mamy obecnie 24 punkty, dalej są Siekierki i Klepacze (po 17 punktów) i LZS Choroszcz (16 oczek). Kolejnym naszym przeciwnikiem będą Siekierki.

Skład: M. Samojłowicz - M. Skwarko, W. Popławski, J. Skwarko (1 as.), T.Grynasz, J. Siemieniuk - S. Wasiluk, A. Lewkowicz (1 br.), R. Lenczewski (k) (2 as.), C. Półkośnik (1 as.), J. Garbowski (1 br, 1 as.), Ł. Kraśnicki - A. Domaradzki (1 br.), D. Kłosek (4 br.), Ł. Adamski