26

04-2024

Odpadamy z Pucharu Polski

• autor: widget, 2016-08-13 14:31

Nie tak miała wyglądać dzisiejsze spotkanie. Po naszym występie w Pucharze Polski w poprzednim roku z pewnością nie mieliśmy w planach odpaść już po pierwszym spotkaniu - tak się jednak stało. Pierwszą bramkę straciliśmy już w 8 minucie po własnym złym podaniu. Czasu jednak było jeszcze sporo ale nasze ataki były nieskuteczne, a strzały mijały światło bramki. W 15 minucie przeciwnicy powinni grać o jednego zawodnika mniej gdyż bramkarz Orłów przy sytuacji sam na sam interweniował ręką poza polem karnym - ku naszemu zdziwieniu sędzia ukarał go tylko żółtą kartką. Przed przerwą wynik się nie zmienił i mieliśmy nadzieje na odrobienie strat w drugiej połowie. Niestety niemal w identycznym czasie po wznowieniu gry goście strzelili drugą bramkę - sytuacja identyczna: znów nasz błąd, złe podanie i gol. Trzeciego gola Kulesze Kościelne strzeliły w 80 minucie po kontrze, kiedy to już graliśmy trójką w obronie. Szkoda tej porażki, to był nasz pierwszy mecz Pucharu Polski, w którym nie strzeliliśmy nawet bramki. Rywalom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w kolejnej rundzie, w której zmierzą się z Krypnianką Krypno. Miło nam także poinformować, że Izbiszcze wygrały 4-2 z Iskrą Narew i w kolejnej rundzie zagrają z LZS Narewka - powodzenia zielono-czarni! Teraz pozostało nam walczyć o jak najlepszy wynik w gminnych rozgrywkach i w BLS'ach.

Skład: M. Samojłowicz - M. Kamieński ('65 T. Grynasz), M. Roszkowski, P. Zagórski ('80 K. Kopiczko), J. Siemieniuk - S. Wasiluk, R. Lenczewski (k), C. Półkośnik, J. Swarko ('75 W. Popławski) - D. Kłosek, A. Domaradzki ('65 K. Chudziński)