04

04-2024

Wygrywamy 3-0 z Zaczerlanami

• autor: widget, 2016-08-07 20:53

Za nami mecz 11 kolejki Ligi Gminnej w którym zagraliśmy z Zaczerlanami. Zaczęliśmy bardzo pięknie bo już w 1 minucie objęliśmy prowadzenie po golu Piotra Wasiluka, który wykorzystał sytuację sam na sam po prostopadłym podaniu Rafała Lenczewskiego. Osiem minut później prowadziliśmy już 2-0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Garbowskiego i główce "Piećki". W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka znakomitych sytuacji ale gola nie udało się strzelić. Trzecią bramkę zdobyliśmy tuż po przerwie - w 51 minucie w polu karnym rywali po delikatnym zamieszaniu najprzytomniej zachował się Adrian Domaradzki, który ustalił wynik spotkania. Dzięki zwycięstwu umocniliśmy się na 2 miejscu w tabeli i w tej chwili mamy 4-punktową przewagę nad trzecimi Siekierkami i 5 punktów nad czwartych LZS'em. Kolejny mecz ligowy zagramy za 2 tygodnie. Na dzisiejszych meczach Ligi Gminnej (w tym na naszym) gościliśmy Radka Rzeźnikiewicza - twórcę portalu Kartofliska.pl /facebook/- w niedługim czasie zapewne będzie jego relacja z wycieczki do naszej gminy.

Skład: M. Samojłowicz - J. Siemieniuk, J. Skwarko, P. Zagórski, M. Skwarko, K. Kopiczko - M. Kamieński, C. Półkośnik, R. Lenczewski (1 as.), P. Wasiluk (2 br. 1 as.), K. Myśliwiec, W. Popławski - J. Garbowski (1 as.), A. Domaradzki (1 br.)