Lambada ChoroszczIzbiszcze
Lambada Choroszcz 1:2 Izbiszcze
2018-11-12, 17:00:00
Półfinał Pucharu Ligi. Stadion Miejski w Choroszczy.
spotkanie pucharowe

Awans na pozycję wicelidera

• autor: widget, 2016-07-31 15:14

Udało się zrewanżować Piorunowi Pańki za porażkę w 1 rundzie. Prowadzenie nam dał niezastąpiony Cezary Półkośnik, który tradycyjnie uderzył z dystansu, z około 23 metrów. Jeszcze w pierwszej połowie Adrian Domaradzi po sytuacji "sam na sam" mijając bramkarza podwyższył na 2-0 i to były wszystkie bramki jakie dzisiaj udało się zdobyć. Jeszcze przed zmianą stron zagotowało się na boisku, kiedy to zawodnik Pioruna, bez piłki uderzył debiutującego w Lambadzie Jakub Garbowskiego (oczywiście witamy w drużynie!) - z nosa polała się krew, a na sytuację nie mógł bezczynnie patrzeć starszy brat, czyli Damian. Całe zamieszanie skończyło się czerwonymi kartkami dla gracza z Pańk, a także dla Damiana Garbowskiego - na szczęście nas zawodnik w momencie zdarzenia był zawodnikiem rezerwowym i tylko Piorun musiał grać w osłabieniu do końca meczu. W drugiej połowie nie było za bardzo widać, że gramy z przewagą jednego zawodnika, co więcej już w 49 minucie Piorun strzelił bramkę. Do końca meczu żadnej z drużyn nie udało się już strzelić bramki, chociaż mieliśmy ku temu okazje - m. in. słupek i poprzeczka po strzałach Sławka Wasiluka. Zwycięstwo pozwoliło przesunąć się nam na 2 miejsce w tabeli - oby tak pozostało do końca!

Skład: M. Samojłowicz - K. Kopiczko, M. Skwarko, P. Skomin, T. Grynasz, J. Siemieniuk, W. Popławski - D. Garbowski (cz.k.), C. Półkośnik (1 br.), R. Lenczewski (k), S. Wasiluk (1 as.), K. Myśliwiec - A. Domaradzki (1 br.), J. Garbowski