04

04-2024

Izbiszcze poza zasięgiem

• autor: widget, 2016-06-13 08:47

Marzenia o mistrzostwie po wczorajszym meczu możemy odłożyć na kolejny sezon. Wczoraj Izbiszcze pokazały, że są głównym kandydatem do mistrzostwa w tym roku. Po pierwszych 15 minutach przegrywaliśmy już 0-2, po 35 minutach 0-4 - dopiero przy tym wyniku strzeliliśmy bramkę: pięknie z rzutu wolnego uderzył Cezary Półkośnik. Niestety tuż przed ostatnim gwizdkiem rywale wykorzystali zamieszanie pod naszą bramką i podwyższyli na 5-1. Pierwsza, tragiczna połowa zaważyła na końcowym wyniku. Po zmianie stron było już zdecydowanie lepiej, tym bardziej że ostatnie 20 minut graliśmy z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce w szeregach rywali. W 83 minucie zmniejszyliśmy straty ale ostateczne słowo należało do Izbiszcz, które wykorzystały drugi rzut karny, którego nie powinno w ogóle być, gdyż Maciej Skwarko dostał w twarz a nie w rękę w obrębie pola karnego. Niezadowolony z tej decyzji otrzymał szybko dwie żółte kartki i kończyliśmy mecz w "10". Dwie żółte kartki były dla Macieja Skwarko kartkami numer 3 i 4 w obecnych rozgrywkach co oznacza pauzę w meczu z Klepaczami - a ten dopiero za 2 tygodnie. O miejsce na podium możemy jeszcze powalczyć - ale o tym mogą już zadecydować najbliższe dwa mecze z Klepaczami i LZS Choroszcz - rywalami, którzy są bezpośrednio przed nami w ligowej tabeli.

Skład: M. Samojłowicz (k) (ż.k.) - M. Kamieński, K. Kopiczko, P. Skomin, T. Grynasz, M. Skwarko (2xż.k. cz.k.), J. Siemieniuk - D. Garbowski, C. Półkośnik (1 br.), R. Lenczewski, S. Wasiluk (1 as.), J. Skwarko (1 as.), K. Chudziński - D. Kłosek, P. Wasiluk (1 br.)