11-2018

37 urodziny obchodzi Kamil Pyczot

Przegrywamy z Siekierkami

• autor: widget, 2016-05-29 15:50

Skład solidny, słoneczna pogoda ale jednak z boiska w Złotorii nie wracaliśmy uśmiechnięci. Niespodziewanie przegraliśmy z Siekierkami 0-2. W pierwszej połowie straciliśmy bramkę w 12 minucie, a na dodatek okazji do wyrównania mieliśmy jak na lekarstwo. Zamiast walki z przeciwnikiem było więcej walki z tragicznym boiskiem. Co prawda bez względu na jego stan powinniśmy wygrać ale stało się niestety inaczej. Paradoksalnie mieliśmy więcej sytuacji gdy graliśmy w osłabieniu - po czerwonej kartce Damiana Garbowskiego w 80 minucie, zresztą wg. naszej oceny niesłusznej. Piłka za nic nie chciała znaleźć drogi do bramki rywali, a znalazła po raz drugi do naszej. Gdy wszystko postawiliśmy na doprowadzenie do remisu rywale wykorzystali wysunięcie do przodu naszego bramkarza i po tym golu sędzia zakończył mecz. Przegrywamy więc po raz drugi w tym sezonie, a za tydzień zagramy z Żółtkami.

Skład: M. Samojłowicz (k) - M. Kamieński, J. Siemieniuk, P. Skomin, P. Zagórski, P. Zahorenko, K. Kopiczko, M. Skwarko - D. Garbowski (cz.k.), W. Popławski, R. Lenczewski, C. Półkośnik, T. Grynasz, J. Skwarko, K. Myśliwiec - M. Jaworowski, A. Domaradzki, K. Chudziński