25

04-2024

3-0 z outsiderem

• autor: widget, 2016-05-28 13:05

W południe zmierzyliśmy się z Drużyną A "Miły" w 5 kolejce Ligi Szóstek BLS. Zajmujący ostatnie miejsce "Miły", który ostatni mecz oddał walkowerem tym razem zebrał skład i długo stawiał solidny opór. Dopiero w 17 minucie udało się objąć prowadzenie: krótko rozegrany rzut wolny wykorzystał ładnym strzałem Dawid Kłosek. W drugiej połowie dosyć szybko podwyższyliśmy prowadzenie na 2-0 po golu Maciej Wasilewskiego i przy tym wyniku przeciwnicy troszkę nas przycisnęli ale nie udało im się tego wykorzystać. W 37 minucie na rajd zdecydował się Piotr Wasiluk, który minął kilku zawodników i bramkarza, uderzył na bramkę i wydawało się, że bramka trafi na jego konto, ale na linii, dla bezpieczeństwa piłkę dobił jeszcze Piotr Skomin. Po 3 minutach od ostatniej bramki sędzia zakończył spotkanie i w dalszym ciągu będziemy mieli 3-punktową stratę do lidera, gdyż Groupon dzisiaj także wygrał swój mecz. Kolejny mecz w następną niedzielę.

Skład: M. Samojłowicz - R. Lenczewski (k), M. Wasilewski (1 br.), K. Kopiczko, J. Siemieniuk, P. Skomin (1 br.), S. Wasiluk, D. Kłosek (1 br.), P. Wasiluk