34 urodziny obchodzi Łukasz Adamski

34 urodziny obchodzi Karol Biernacki

01-2019

Porażka z Piorunem na początek ligi

• autor: widget, 2016-05-08 17:44

Nie tam miał wyglądać początek Ligi Gminnej w naszym wykonaniu. W spotkaniu wyjazdowym z Piorunem to my mieliśmy pierwszą dogodną sytuację do zdobycia gola, sytuację sam na sam jednak zmarnował Sławomir Wasiluk. Potem gospodarze, także pomylili się w identycznej sytuacji i w dalszym ciągu był bezbramkowy remis. Na przerwę schodziliśmy jednak z jednobramkową stratą gdyż dośrodkowanie z rzutu wolnego znakomicie wykorzystał Krzysztof Gryg. W drugiej połowie praktycznie cały czas atakowaliśmy ale brakowało postawienia kropki nad "i". Gdy wydawało się, że wyrównanie to tylko kwestia czasu Piorun wykonywał kolejny rzut rożny - i po raz drugi, tym razem po zamieszaniu w polu bramkowym straciliśmy drugiego gola. Atakowaliśmy do samego końca, graliśmy nawet dwójką w obronie ale po raz kolejny szwankowała skuteczność, a gospodarze umiejętnie się bronili.  Maciej Wasilewski trafił w poprzeczkę, a dopiero w 85 minucie Tomasz Grynasz zdobył honorową i jak się okazało jedyną bramkę. Także przegrywamy pierwsze ligowe spotkanie z Pańkami w historii i o pierwsze punkty będziemy musieli powalczyć za tydzień w meczu z Zaczerlanami.

Skład: M. Samojłowicz - M. Skwarko, P. Zagórski, P. Skomin, J. Siemieniuk, W. Popławski - J. Skwarko, C. Półkośnik, M. Wasilewski, R. Lenczewski, T. Grynasz (1 br.), S. Wasiluk (1 as.), K. Myśliwiec, K. Chudziński - A. Domaradzki, P. Wasiluk (ż.k.), Ł. Adamski

KP Krynickie - Lambada /05.08.2012/